KPP Wrocław - najlepsza grupa ever!

W połowie września odbył się przedostatni w tym roku kurs KPP we Wrocławiu. W zajęciach wzięło udział ponad 20 kobiet i mężczyzn, w różnym wieku i na co dzień pracujących w przeróżnych branżach, którzy przez dwa weekendy aktywnie i pełni zapału zdobywali wiedzę i umiejętności z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy uzyskania tytułu Ratownika!

"Jestem w trakcie, a juz wiem, ze bede tesknic! Za Halina, Januszem i ksiazetami:) Wtluc nam do glowy olbrzymia ilosc wiedzy i umiejetnosci tak, ze wlasciwie nie zauwazamy, ze sie uczymy - to jest niesamowite. Najlepszy kurs ever! Najlepsi instruktorzy, smiechy, docinki i doskonala praca nog!!! Niektore teksty powinnismy zanotowac i wykorzystac w stand up-ach. Az ciezko uwierzyc, ze na codzien maja tak ciezka i odpowiedzialna prace. SZACUN, chlopaki."

"Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji i sposobu prowadzenia tego kursu. Teraz rozumiem dlaczego przyjeżdzają to ludzie z całej Polski właśnie do tych chłopaków prowadzących. Duży zakres wiedzy przekazywany jest w dostępny i bardzo ciekawy sposób. Głównie zajęcia praktyczne, w trakcie których tłumaczone są zagadnienia dotyczące ratownictwa. Kurs intensywny, natomiast wogole nie odczuwa się zmęczenia nawet po całym weekendzie zajęć. Człowiek wraca naładowany pozytywnymi emocjami z uśmiechem na buzi. Naprawdę świetna przygoda brać udział w tym kursie."

"najprofesjonalniejsi z profesjonalnych, najzabawniejsi z zabawnych i najpraktyczniejsi z praktycznych, polecam! na pewno na tym moja przygoda z ratownictwem się nie skończy, bo instruktorzy zarażają swoją pasją i zaangażowaniem"

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 515 298 555
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
kierownik biura CR

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
manager sprzedaży

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przesyłanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu kontaktowym w celach przedstawienia oferty szkoleniowej, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) („Ustawa") przez Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.i podmioty powiązane.

Wyślij