Dzień Otwarty Centrum Szkolenia Policji

Jak co roku w czerwcu Centrum Ratownictwa uczestniczyło w Dniu Otwartym Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Organizatorzy we współpracy z 18 podmiotami przygotowali dla uczestników jak zwykle bogaty program mający na celu przede wszystkim edukację, poprzez zabawę dzieci i młodzieży. W imprezie wzięło udział ponad 1600 osób.

Wszystkie przygotowane dla przedszkolaków, uczniów i studentów atrakcje cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem. Nasi instruktorzy w ramach swojego stoiska przeprowadzili pokazy i ćwiczenia z zasad udzielania pierwszej pomocy, a przygotowane przez nich pozoracje jak zawsze wzbudziły ogromne poruszenie i zainteresowanie.

Od Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anny Rosół otrzymaliśmy takie oto podziękowania:

Szanowny Panie Prezesie,

W imieniu własnym oraz kierownictwa i kadry Centrum Szkolenia Policji pragnę złożyć Panu Prezesowi serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za udział, zaangażowanie oraz wsparcie organizacji Dnia Otwartego Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Z serdecznym podziękowaniem,

Komendant Centrum Szkolenia Policji

insp. Anna Rosół

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na stronie CSP:
http://csp.edu.pl/csp/aktualnosci/3084,Przedszkolaki-i-studenci-w-CSP.html

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 515 298 555
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
kierownik biura CR

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
manager sprzedaży

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przesyłanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu kontaktowym w celach przedstawienia oferty szkoleniowej, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) („Ustawa") przez Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.i podmioty powiązane.

Wyślij