Lodz Solar Team - relacja z wyścigu w RPA

Zespół Lodz Solar Team 1 października zakończył wyścig Sasol Solar Challenge. W ramach przygotowań do wyścigu członkowie zespołu zostali przez nas przeszkoleni z udzielania pierwszej pomocy BLS-AED. Oto krótkie podsumowanie i słowa podziękowania, które właśnie otrzymaliśmy:

"Mam przyjemność poinformować, że 1 października 2016 roku Eagle One - pierwszy polski pojazd napędzany energią słoneczną i jedyny przedstawiciel klasy Cruiser na tegorocznym Sasol Solar Challenge przekroczył linię mety w Cape Town, na wybrzeżu Republiki Południowej Afryki. Przez 8 dni nasz zespół zmagał się z 2800 kilometrami wymagającej trasy z Pretorii aż do Kapsztadu.

Południowoafrykańskie drogi zaskoczyły nas nie tylko pięknymi krajobrazami, ale także zawiłością trasy. Mimo niezliczonych aspektów, które musieliśmy uwzględnić w strategii przejazdu nasz Orzeł sprawdził się doskonale.

Zajęliśmy 5. miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 1. miejsce w kategorii Cruiser. Zostaliśmy również wyróżnieniu spośród wszystkich zespołów nagrodą Communication Award za najlepsze media oraz najbardziej efektywny PR.

Nasz sukces nie byłby możliwy bez Państwa pomocy - w imieniu całego zespołu Lodz Solar Team jeszcze raz ogromnie dziękuję za wsparcie naszej inicjatywy.

Z poważaniem,

Matylda Olga Stefanowska

Koordynator działu Finansowania i Rozwoju Współpracy Lodz Solar Team"

Gratulujemy wyników i dziękujemy za miłe słowa!!

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 515 298 555
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
kierownik biura CR

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
manager sprzedaży

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przesyłanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu kontaktowym w celach przedstawienia oferty szkoleniowej, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) („Ustawa") przez Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.i podmioty powiązane.

Wyślij