Szpital dziecięcy

Każdego roku w czerwcu Centrum Ratownictwa angażuje się w różnego rodzaju przedsięwzięcia i imprezy, w trakcie których szerzymy pierwszą pomoc wśród najmłodszych i ich rodziców.

Nasz szpital dziecięcy to specjalnie przygotowany obiekt, w którym każde dziecko może spróbować swoich sił jako ratownik. Dzieci mają do dyspozycji pluszowe misie, które mogą zbadać za pomocą specjalnych małych stetoskopów, mogą pomyszkować w torbie ratowniczej i zobaczyć jak działają urządzenia do ratowania ludzi oraz spróbować swoich sił w reanimacji. Również dla rodziców jest to okazji do przypomnienia sobie podstaw udzielania pierwszej pomocy, a dla niektórych zachęta do pełnego przeszkolenia.

W tym roku z naszym szpitalem dziecięcym uczestniczyliśmy między innymi w festynie rodzinnym w Przedszkolu Pitagoras, Pierwszej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Dziecięcych Drużyn Pożarniczych oraz w eventach naszych klientów w Ostródzie i Bystrzycy Kłodzkiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 515 298 555
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
kierownik biura CR

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
manager sprzedaży

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przesyłanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu kontaktowym w celach przedstawienia oferty szkoleniowej, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) („Ustawa") przez Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.i podmioty powiązane.

Wyślij