EVENTY RATOWNICZE I INTEGRACYJNE: SAFETY DAY

Krótki opis szkoleń

Spotkania firmowe są czasem, w którym zarówno pracownicy jak i kontrahenci chcą spędzić miłe chwile rozrywki i relaksu, zaś organizatorzy wywrzeć na zaproszonych gościach wrażenie, które na długo pozostanie w ich pamięci. Miła atmosfera, atrakcyjne miejsce oraz wyśmienity poczęstunek to dziś podstawa każdego spotkania. Niestety to także zdecydowanie za mało by przykuć uwagę gości na kilka godzin, a w ich pamięci pozostawić niezatarte wspomnienie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Centrum Ratownictwa przygotowało w swej ofercie kompletny cykl szkoleniowy z zakresu pierwszej pomocy wpisany merytorycznie w program emocjonującego meeting'u firmowego. Celem niniejszego kursu odbywanego w formie atrakcyjnych ćwiczeń i seminariów jest zapoznanie uczestników z zasadami reagowania w obliczu zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego. Uczestnictwo w proponowanym przez nas kursie daje Państwa gościom szansę zmierzenia się z sytuacją realnego zagrożenia.

Główne cechy danego kursu:

 • Promocja swojej firmy poprzez promocję pierwszej pomocy
 • Daje możliwość stanąć uczestnikom w obliczu rożnych sytuacji zagrożenia
 • Duża dynamika wydarzeń
 • Bardzo duży nacisk na praktyczny aspekt pierwszej pomocy
 • Zakres kursu

  Na początku spotkania wszyscy uczestnicy w pełnym zaskoczeniu stają się świadkami dramatycznego wypadku komunikacyjnego, lub znajdują się w samym centrum ataku terrorystycznego. Zadaniem tego etapu jest nie tylko wywołanie zapierającego dech w piersiach wrażenia, ale przede wszystkim stworzenie możliwości skonfrontowania umiejętności i zachowań każdego z uczestników w obliczu takiego zdarzenia, zanim na miejsce przybędą odpowiednie służby ratunkowe. Do realizacji pokazu ratownictwa wykorzystywane są środki pirotechniczne, materiały pozorujące rany i obrażenia pacjentów, a także wraki samochodów biorących udział w kolizjach - jednym słowem wszystko, co pozwoli w pełni wiarygodnie oddać dramatyzm i realizm sytuacji prawdziwego zagrożenia. Następnymi punktami spotkania mogą być pokazy multimedialne realizowane przez lekarzy, ratowników medycznych i specjalistów z zakresu medycyny ratunkowej, rekonstrukcje wypadków, a przede wszystkim ćwiczenia praktyczne prowadzone pod okiem ekspertów Centrum Ratownictwa.

  Cena

  Cena eventu oraz imprez integracyjnych Safety Day w zależności od programu ustalana jest każdorazowo z Zamawiającym i zaczyna się już od 7000 PLN.

  Kontakt:

  Wrocław

  ul. Muchoborska 14
  54-424 Wrocław
  tel: (+48) 515 298 555
  tel: (+48) 071 782 09 01
  Aleksandra Eljasińska
  kierownik biura CR

  Warszawa

  ul. Domaniewska 32
  02-672 Warszawa
  tel: (+48) 519 482 486
  Wojciech Urban
  manager sprzedaży

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przesyłanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu kontaktowym w celach przedstawienia oferty szkoleniowej, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) („Ustawa") przez Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.i podmioty powiązane.

  Wyślij