25. finał WOŚP z Centrum Ratownictwa

14 stycznia Centrum Ratownictwa zagrało dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy Hotelu GEM na Boisku Wielofunkcyjnym przy ulicy Mianowskiego 2b we Wrocławiu w ramach 25. finału WOŚP odbyła się zorganizowana przez AZS Wrocław impreza sportowa. Centrum Ratownictwa przygotowało i przeprowadziło dla uczestników szkolenia z pierwszej pomocy.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 9:00 turniejem piłkarskim, jednak głównym punktem programu był mecz pokazowy piłkarek AZS Wrocław z Wrocławskimi Dziennikarzami. W przerwie meczu odbył się pokaz freestyle football, natomiast przez cały czas trwania imprezy można było skorzystać z innych zaplanowanych przez organizatorów ćwiczeń i warsztatów. Nasi instruktorzy Michał Mycko oraz Andrzej Sowiński pod przewodnictwem niezastąpionego dyrektora technicznego Macieja Solskiego przygotowali szkolenia z pierwszej pomocy BLS-AED. W trakcie szkolenia można było poznać podstawowe czynności resuscytacyjne u dzieci i dorosłych, jak również zapoznać się z działaniem automatycznego defibrylatora zewnętrznego AED. Na zakończenie imprezy przewidziane były warsztaty z samoobrony oraz pokaz ogniowy.

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij