KPP Wrocław - najlepsza grupa ever!

W połowie września odbył się przedostatni w tym roku kurs KPP we Wrocławiu. W zajęciach wzięło udział ponad 20 kobiet i mężczyzn, w różnym wieku i na co dzień pracujących w przeróżnych branżach, którzy przez dwa weekendy aktywnie i pełni zapału zdobywali wiedzę i umiejętności z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy uzyskania tytułu Ratownika!

"Jestem w trakcie, a juz wiem, ze bede tesknic! Za Halina, Januszem i ksiazetami:) Wtluc nam do glowy olbrzymia ilosc wiedzy i umiejetnosci tak, ze wlasciwie nie zauwazamy, ze sie uczymy - to jest niesamowite. Najlepszy kurs ever! Najlepsi instruktorzy, smiechy, docinki i doskonala praca nog!!! Niektore teksty powinnismy zanotowac i wykorzystac w stand up-ach. Az ciezko uwierzyc, ze na codzien maja tak ciezka i odpowiedzialna prace. SZACUN, chlopaki."

"Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji i sposobu prowadzenia tego kursu. Teraz rozumiem dlaczego przyjeżdzają to ludzie z całej Polski właśnie do tych chłopaków prowadzących. Duży zakres wiedzy przekazywany jest w dostępny i bardzo ciekawy sposób. Głównie zajęcia praktyczne, w trakcie których tłumaczone są zagadnienia dotyczące ratownictwa. Kurs intensywny, natomiast wogole nie odczuwa się zmęczenia nawet po całym weekendzie zajęć. Człowiek wraca naładowany pozytywnymi emocjami z uśmiechem na buzi. Naprawdę świetna przygoda brać udział w tym kursie."

"najprofesjonalniejsi z profesjonalnych, najzabawniejsi z zabawnych i najpraktyczniejsi z praktycznych, polecam! na pewno na tym moja przygoda z ratownictwem się nie skończy, bo instruktorzy zarażają swoją pasją i zaangażowaniem"

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij