Aplikacja "Ratownik KPP: aktualne testy"

Centrum Ratownictwa opublikowało w APP Store aplikację - „Ratownik KPP: aktualne testy”. Aplikacja w wersji na Androida jest już do pobrania w Google Play, a w najbliższym czasie będzie również dostępna dla IOS.

Aplikacja składa się z dwóch modułów – NAUKA i EGZAMIN. W module NAUKA zostały zamieszczone pytania wraz ze wskazanymi prawidłowymi odpowiedziami i komentarzami do nich, natomiast w module EGZAMIN to zadaniem kursanta jest wskazanie prawidłowej odpowiedzi do losowo wybranych pytań. „RATOWNIK KPP: aktualne testy” to jedyna aplikacja zawierająca pełną i stale aktualizowaną bazę pytań testowych do egzaminu na RATOWNIKA. Bez względu na organizację i firmę szkolącą, dzięki naszej aplikacji każdy może on-line sprawdzić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminu kończącego kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz egzaminu recertyfikacyjnego. Każdy zestaw egzaminacyjny zawiera 30 pytań, wybranych losowo spośród 239 zamieszczonych na stronie Centrum Egzaminów Medycznych CEM.

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij