IUSARGames 2016

Centrum Ratownictwa wzięło udział w przygotowaniach studentów kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne” Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu z zakresu udzielania pierwszej pomocy do IUSARGames 2016 organizowanej w kwietniu tego roku na Cyprze.

Studenci Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu biorą udział w programie International Universities Search & Rescue Council. Program ten realizowany jest w dwóch etapach. Pierwszy etap polega na wykonaniu trzech aktywności na rzecz społeczeństwa, natomiast II etap to wyjazd w kwietniu tego roku na IUSARGames na Cypr Turecki. IUSARGames podzielone jest na 5 rozdziałów: I rozdział - Odnajdywanie celów za pomocą mapy i kompasu, II rozdział - Odnajdywanie i ratowanie rannych z gruzów, III rozdział - Ratunek z wypadku samochodowego i pierwsza pomoc, IV rozdział - Transport osoby poszkodowanej za pomocą lin (metoda mostkowa) i V rozdział - Przetrwanie jednej nocy w dziczy. Rozgrywki te wymagają od studentów bardzo dobrego przygotowania praktycznego, w czym Centrum Ratownictwa się specjalizuje. Nasi instruktorzy przeszkolili studentów WSH z obsługi specjalistycznego sprzętu, przekazali im swoją wiedzę z zakresu udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz przetrenowali wspólnie różnego rodzaju akcje symulowane. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij