Konferencja "Nowoczesne systemy ratownicze" Polska-Izrael 2015

W dniach 26-27 października 2015 r. we Wrocławiu odbędzie się konferencja i szkolenia z zakresu „Nowoczesnych systemów ratowniczych” pod nadzorem specjalistów z MAGEN DAVID ADOM IN ISRAEL. Instruktorzy Centrum Ratownictwa zostali zaproszeni do przeprowadzenia wykładów z zakresu ratownictwa oraz prawa w medycynie ratunkowej:

  • dr n. med. mgr prawa Jacek Siewiera: „Bezpieczeństwo karnoprawne zespołów ratownictwa medycznego na gruncie polskiego prawa karnego”
  • operatorzy jednostki specjalnej: „taktyka działań ratowniczych w warunkach pola walki”

Tematyka konferencji obejmuje m.in. nowoczesne spojrzenie na ratownictwo medyczne, współpracę pomiędzy służbami, procedury w czasie wypadków masowych czy też działania w stanie zagrożenia terrorystycznego. Oprócz prelekcji zaplanowane zostały również ćwiczenia oraz pozoracje zdarzeń. Cała konferencja odbędzie się na wrocławskim Stadionie Miejskim, i tam też zasymulowany zostanie wypadek masowy przy zagrożeniu terrorystycznym. Uczestnicy będą ćwiczyć ewakuację części trybun Stadionu, procedury ratownicze, kompetencje poszczególnych służb ratowniczych i interwencyjnych itp. Podczas symulacji całość zdarzenia będzie omawiana na bieżąco.

Więcej na: hhttp://www.paramedic.edu.pl/plan-konferencji-i-szkolen

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij