Lodz Solar Team - relacja z wyścigu w RPA

Zespół Lodz Solar Team 1 października zakończył wyścig Sasol Solar Challenge. W ramach przygotowań do wyścigu członkowie zespołu zostali przez nas przeszkoleni z udzielania pierwszej pomocy BLS-AED. Oto krótkie podsumowanie i słowa podziękowania, które właśnie otrzymaliśmy:

"Mam przyjemność poinformować, że 1 października 2016 roku Eagle One - pierwszy polski pojazd napędzany energią słoneczną i jedyny przedstawiciel klasy Cruiser na tegorocznym Sasol Solar Challenge przekroczył linię mety w Cape Town, na wybrzeżu Republiki Południowej Afryki. Przez 8 dni nasz zespół zmagał się z 2800 kilometrami wymagającej trasy z Pretorii aż do Kapsztadu.

Południowoafrykańskie drogi zaskoczyły nas nie tylko pięknymi krajobrazami, ale także zawiłością trasy. Mimo niezliczonych aspektów, które musieliśmy uwzględnić w strategii przejazdu nasz Orzeł sprawdził się doskonale.

Zajęliśmy 5. miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 1. miejsce w kategorii Cruiser. Zostaliśmy również wyróżnieniu spośród wszystkich zespołów nagrodą Communication Award za najlepsze media oraz najbardziej efektywny PR.

Nasz sukces nie byłby możliwy bez Państwa pomocy - w imieniu całego zespołu Lodz Solar Team jeszcze raz ogromnie dziękuję za wsparcie naszej inicjatywy.

Z poważaniem,

Matylda Olga Stefanowska

Koordynator działu Finansowania i Rozwoju Współpracy Lodz Solar Team"

Gratulujemy wyników i dziękujemy za miłe słowa!!

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij