#najlepszaGRUPAever rozpoczyna 2020 rok

Rok 2020 rozpoczęliśmy kursami w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, we Wrocławiu i w Łodzi. Ten rok już teraz zapowiada się bardzo pracowicie.

W lutym widzimy się na kursach KPP w Lublinie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku, a na przełomie marca zapraszamy ponownie do Warszawy oraz do Szczecina. Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy dla osób indywidualnych prowadzimy w weekendy, w trakcie których nasi kursanci uczestniczą aż w 41 godzinach ćwiczeń, aby na koniec kursu przystąpić do egzaminu i uzyskać tytuł ratownika.

Zapisując się na kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy organizowany przez Centrum Ratownictwa otrzymujesz dostęp do Strefy Klienta, a w niej komplet materiałów szkoleniowych, dostęp do wykorzystywanych w trakcie kursu prezentacji, kursy e-learningowe, a także symulator egzaminu "Ratownik KPP: aktualne testy i materiały". Jest to jedyna aplikacja, która zawiera pełną i stale aktualizowaną BAZĘ PYTAŃ TESTOWYCH do egzaminu na RATOWNIKA, dzięki której możesz sprawdzić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminu kończącego kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy KPP.

  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Switch to English
Kontakt
Szukaj