Nowy Rok, Nowe Plany, Nowe Możliwości!

Wraz z rozpoczęciem Nowego Roku zespół Centrum Ratownictwa zwiększył swą liczebność o kolejnych 12 instruktorów. Dla naszego zespołu to dwanaście różnych osobowości i dwanaście różnych charakterów, które łączy przede wszystkim jedno: najwyższy poziom wiedzy i umiejętności z zakresu ratownictwa oraz wspólna idea ratowania życia ludzkiego.

Napływ świeżej krwi sprawił, że w Nowy Rok wchodzimy z pozytywnym nastawieniem, a także całkowicie wymienionym z początkiem stycznia kompletem sprzętu używanego w trakcie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy w sektorze prywatnych firm. Centrum Ratownictwa mając na uwadze sugestie naszych stałych klientów podjęło inwestycje w zakup nowego sprzętu wykorzystywanego w trakcie pozorowanych akcji ratunkowych oraz symulacji taktycznych.

Program kursów organizowanych przez nasz zespół zawsze podlega modyfikacjom w zależności od potrzeb klientów. Aby móc konsekwentnie realizować najwyższy w Polsce merytoryczny poziom szkolenia, łącząc go z atrakcyjną formą prowadzonych zajęć, utrzymujemy naszą bazę sprzętową w gotowości do wykorzystania w każdym z prowadzonych kurów pierwszej pomocy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko profesjonalizm i poziom wiedzy lekarzy oraz ratowników medycznych zatrudnionych w naszej firmie świadczy o jakości naszych usług. Dlatego stale inwestujemy w najlepszy dostępny na rynku sprzęt służący do dydaktyki pierwszej pomocy i ratownictwa.

Nasz upór w dążeniu do rozwoju firmy sprawił, że obecnie posiadamy już 4 zespoły instruktorskie liczące od 2-8 osób, które równolegle z realizowanym prężnie kontraktem dla Policji, prowadzą szkolenia i kursy w firmach, instytucjach na terenie całego kraju.

Przeczytaj także: Komenda Główna Policji - największy w Polsce kontrakt szkoleniowy

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij