Nowy Rok, Nowe Plany, Nowe Możliwości!

Wraz z rozpoczęciem Nowego Roku zespół Centrum Ratownictwa zwiększył swą liczebność o kolejnych 12 instruktorów. Dla naszego zespołu to dwanaście różnych osobowości i dwanaście różnych charakterów, które łączy przede wszystkim jedno: najwyższy poziom wiedzy i umiejętności z zakresu ratownictwa oraz wspólna idea ratowania życia ludzkiego.

Napływ świeżej krwi sprawił, że w Nowy Rok wchodzimy z pozytywnym nastawieniem, a także całkowicie wymienionym z początkiem stycznia kompletem sprzętu używanego w trakcie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy w sektorze prywatnych firm. Centrum Ratownictwa mając na uwadze sugestie naszych stałych klientów podjęło inwestycje w zakup nowego sprzętu wykorzystywanego w trakcie pozorowanych akcji ratunkowych oraz symulacji taktycznych.

Program kursów organizowanych przez nasz zespół zawsze podlega modyfikacjom w zależności od potrzeb klientów. Aby móc konsekwentnie realizować najwyższy w Polsce merytoryczny poziom szkolenia, łącząc go z atrakcyjną formą prowadzonych zajęć, utrzymujemy naszą bazę sprzętową w gotowości do wykorzystania w każdym z prowadzonych kurów pierwszej pomocy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko profesjonalizm i poziom wiedzy lekarzy oraz ratowników medycznych zatrudnionych w naszej firmie świadczy o jakości naszych usług. Dlatego stale inwestujemy w najlepszy dostępny na rynku sprzęt służący do dydaktyki pierwszej pomocy i ratownictwa.

Nasz upór w dążeniu do rozwoju firmy sprawił, że obecnie posiadamy już 4 zespoły instruktorskie liczące od 2-8 osób, które równolegle z realizowanym prężnie kontraktem dla Policji, prowadzą szkolenia i kursy w firmach, instytucjach na terenie całego kraju.

Przeczytaj także: Komenda Główna Policji - największy w Polsce kontrakt szkoleniowy

  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Kontakt
Szukaj