Nowy Rok, Nowe Plany, Nowe Możliwości!

Wraz z rozpoczęciem Nowego Roku zespół Centrum Ratownictwa zwiększył swą liczebność o kolejnych 12 instruktorów. Dla naszego zespołu to dwanaście różnych osobowości i dwanaście różnych charakterów, które łączy przede wszystkim jedno: najwyższy poziom wiedzy i umiejętności z zakresu ratownictwa oraz wspólna idea ratowania życia ludzkiego.

Napływ świeżej krwi sprawił, że w Nowy Rok wchodzimy z pozytywnym nastawieniem, a także całkowicie wymienionym z początkiem stycznia kompletem sprzętu używanego w trakcie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy w sektorze prywatnych firm. Centrum Ratownictwa mając na uwadze sugestie naszych stałych klientów podjęło inwestycje w zakup nowego sprzętu wykorzystywanego w trakcie pozorowanych akcji ratunkowych oraz symulacji taktycznych.

Program kursów organizowanych przez nasz zespół zawsze podlega modyfikacjom w zależności od potrzeb klientów. Aby móc konsekwentnie realizować najwyższy w Polsce merytoryczny poziom szkolenia, łącząc go z atrakcyjną formą prowadzonych zajęć, utrzymujemy naszą bazę sprzętową w gotowości do wykorzystania w każdym z prowadzonych kurów pierwszej pomocy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko profesjonalizm i poziom wiedzy lekarzy oraz ratowników medycznych zatrudnionych w naszej firmie świadczy o jakości naszych usług. Dlatego stale inwestujemy w najlepszy dostępny na rynku sprzęt służący do dydaktyki pierwszej pomocy i ratownictwa.

Nasz upór w dążeniu do rozwoju firmy sprawił, że obecnie posiadamy już 4 zespoły instruktorskie liczące od 2-8 osób, które równolegle z realizowanym prężnie kontraktem dla Policji, prowadzą szkolenia i kursy w firmach, instytucjach na terenie całego kraju.

Przeczytaj także: Komenda Główna Policji - największy w Polsce kontrakt szkoleniowy

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 515 298 555
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
kierownik biura CR

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
manager sprzedaży

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przesyłanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu kontaktowym w celach przedstawienia oferty szkoleniowej, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) („Ustawa") przez Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.i podmioty powiązane.

Wyślij