Pierwsza edycja kursu Kwalifikowanej pierwszej pomocy dla osób indywidualnych

Z końcem kwietnia zakończyła się z sukcesem pierwsza edycja kursu Kwalifikowanej pierwszej pomocy dla osób indywidualnych.

Pełni entuzjazmu i żądni wiedzy kursanci uczestniczyli w zajęciach podzielonych na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną.

W ramach zajęć praktycznych, instruktorzy Centrum Ratownictwa, korzystając z pięknej pogody, zorganizowali dla kursantów m.in. zajęcia w terenie. Udali się na Kładkę Zwierzyniecką we Wrocławiu, gdzie wykonywali ćwiczenia z zakresu współpracy z zawodowymi służbami ratownictwa w warunkach specjalistycznych działań ratunkowych.

Kursanci w pełnym składzie ukończyli kurs, zdali egzamin, uzyskując tytuł Ratownika w myśl ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym ratownictwie medycznym (Dz.U. 2006 nr 191 poz. 1410)

Poniżej prezentujemy opinie naszych kursantów na temat zajęć:

„Bardziej profesjonalnego podejścia do tematu nie widziałem dawno. Super prowadzący :)) i fajni ludzie współpracujący. Tematyka kursu bardzo rzeczowa, bez zbędnych tematów i prawie realistyczna - OSCAR dla Tomka (instruktor Centrum Ratownictwa) za aktorstwo :) i pomysłowość. Nie zmieniałbym praktycznie nic. Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach i ćwiczeniach.”

Tomek P.

"Bardzo podobał mi się kurs i jestem zadowolona, że udało mi się na niego załapać i poznać tylu fajnych ludzi :-). Chyba w życiu nie nauczyłam się tak wiele pożytecznych rzeczy w tak krótkim czasie.”

Agnieszka G.

Pragniemy jeszcze raz z tego miejsca podziękować naszym kursantom, jak również instruktorom za zaangażowanie i pomysłowość.

W czerwcu rusza kolejna edycja kursu Kwalifikowanej pierwszej pomocy. Wypełnij formularz internetowy i dołącz do grona zadowolonych klientów !

http://www.centrumratownictwa.com/terminy-i-zapisy.html

Zapraszamy !

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij