Pierwsza edycja kursu Kwalifikowanej pierwszej pomocy dla osób indywidualnych

Z końcem kwietnia zakończyła się z sukcesem pierwsza edycja kursu Kwalifikowanej pierwszej pomocy dla osób indywidualnych.

Pełni entuzjazmu i żądni wiedzy kursanci uczestniczyli w zajęciach podzielonych na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną.

W ramach zajęć praktycznych, instruktorzy Centrum Ratownictwa, korzystając z pięknej pogody, zorganizowali dla kursantów m.in. zajęcia w terenie. Udali się na Kładkę Zwierzyniecką we Wrocławiu, gdzie wykonywali ćwiczenia z zakresu współpracy z zawodowymi służbami ratownictwa w warunkach specjalistycznych działań ratunkowych.

Kursanci w pełnym składzie ukończyli kurs, zdali egzamin, uzyskując tytuł Ratownika w myśl ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym ratownictwie medycznym (Dz.U. 2006 nr 191 poz. 1410)

Poniżej prezentujemy opinie naszych kursantów na temat zajęć:

„Bardziej profesjonalnego podejścia do tematu nie widziałem dawno. Super prowadzący :)) i fajni ludzie współpracujący. Tematyka kursu bardzo rzeczowa, bez zbędnych tematów i prawie realistyczna - OSCAR dla Tomka (instruktor Centrum Ratownictwa) za aktorstwo :) i pomysłowość. Nie zmieniałbym praktycznie nic. Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach i ćwiczeniach.”

Tomek P.

"Bardzo podobał mi się kurs i jestem zadowolona, że udało mi się na niego załapać i poznać tylu fajnych ludzi :-). Chyba w życiu nie nauczyłam się tak wiele pożytecznych rzeczy w tak krótkim czasie.”

Agnieszka G.

Pragniemy jeszcze raz z tego miejsca podziękować naszym kursantom, jak również instruktorom za zaangażowanie i pomysłowość.

W czerwcu rusza kolejna edycja kursu Kwalifikowanej pierwszej pomocy. Wypełnij formularz zgłoszeniowy

i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Zapraszamy !

  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Kontakt
Szukaj