Pierwsza pomoc przedszkolaków

Na początku sierpnia nasi instruktorzy odwiedzili jedno w wrocławskich przedszkoli. Dzieci poznały zasady udzielania pierwszej pomocy oraz dowiedziały się jak należy się zachować, kiedy widzą że ktoś potrzebuje pomocy. Ratownicy medyczni podjechali pod przedszkole karetką, która wzbudziła największe zainteresowanie przedszkolaków :)

Wczesna edukacja w zakresie pierwszej pomocy jest niezwykle istotna. Bardzo ważne jest bowiem, aby dzieci potrafiły rozpoznać sytuację zagrażającą życiu lub zdrowiu i odpowiednio zareagować wzywając pomoc. Poza tym warto zadbać, aby od najmłodszych lat dzieci były oswojone ze służbami medycznymi i nie czuły przed nimi lęku.

Wrocławskie przedszkolaki doskonale znały numer alarmowy 112 i wiedziały, kiedy należy z niego skorzystać. Na mini warsztatach nauczyły się opatrywać pluszowym misiom niby-rany i wykonywać niby-masaż. Każde dziecko otrzymało dyplom Akademii dr. Plastra i uzyskało tytuł Misiologa, który samodzielnie może leczyć pluszowe misie. Gratulujemy!

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij