Podsumowania 2017 roku ciąg dalszy...

W poprzednich aktualnościach podsumowaliśmy naszą ubiegłoroczną działalność szkoleniową związaną z kursami Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Kolejnym krokiem jest przygotowanie bilansu szkoleń z zakresu pierwszej pomocy zrealizowanych dla naszych klientów biznesowych - szkoleń z których roczny obrót przekroczył w 2017 roku 1 milion złotych.

Od zawsze naszym priorytetem jest przygotowanie programu szkolenia dopasowanego do wymagań klienta, ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń wynikających ze specyfiki jego działalności. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z klientów ich zaufanie z roku na rok rośnie, co z kolei przekłada się na dni szkoleniowe, których w 2017 roku łącznie zliczyliśmy 297. Głównym wyborem naszych kontrahentów były szkolenia jednodniowe „Pierwsza Pomoc w Stanach Zagrożenia Życia”, których przeprowadziliśmy 219, w tym 29 szkoleń dla instytucji publicznych takich jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział Legnica, Urząd Zamówień Publicznych, Urząd m. st. Warszawa, Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu, Sąd Rejonowy we Wrocławiu, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Kolejnym wyborem naszych kontrahentów były szkolenia dwudniowe, do których zaliczamy „Pierwszą Pomoc w Urazach” oraz eventy ratownicze, i które w ostatnim roku przeprowadziliśmy 39 razy.

Ważnym elementem naszej działalności w 2017 roku było również prowadzenie Punktu Zabezpieczenia Medycznego na terenie budowy nowego bloku energetycznego Elektrowni Turów w Bogatyni. Nasi ratownicy łącznie w ubiegłym roku przepracowali w ambulatorium 15372 godzin.

  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Kontakt
Szukaj