Policjant przeszkolony w Centrum uratował życie mężczyźnie

Na naszej stronie internetowej informowaliśmy o realizowanym przez Centrum Ratownictwa największym kontrakcie szkoleniowym dla Komendy Głównej Policji. Pisaliśmy o wdrażaniu standardów Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy do służby policjantów na terenie całego kraju.

http://www.centrumratownictwa.com/komenda-glowna-policji-najwiekszy-w-polsce-kontrakt-szkoleniowy.html

Dziś okazuje się, że miliony złotych przeznaczone na realizację tego projektu przez Komendę Główną Policji oraz ciężka praca instruktorów Centrum Ratownictwa przynoszą realne korzyści, z czego jesteśmy niesamowicie dumni.

Kilka dni temu otrzymaliśmy wiadomość od policjanta, jednego z naszych kursantów:

„Witam, w zeszłym roku brałem udział w kursie organizowanym w Szkole Policji w Sułkowicach dla policjantów. Jestem z Ruchu drogowego z Pabianic. Nie pisze tego, aby się chwalić, czy popisać, ale dzięki waszemu szkoleni wiedziałem co mam zrobić.

Podczas sobotniej służby z partnerką zawołała nas kobieta i zgłosiła, że na chodniku leży mężczyzna. Podszedłem do niego i stwierdziłem brak oddechu, brak tętna, zatrzymana akcja serca. Dzięki szkoleniu zareagowałem, wiedziałem co mam zrobić, podjąłem akcje reanimacyjną, przywróciłem akcje serca i utrzymałem ją do przybycia karetki pogotowia. Powinno być więcej takich szkoleń, pozdrawiam. CIESZE SIĘ ZE URATOWAŁEM MĘŻCZYŹNIE ŻYCIE I TO JEST NAJWAŻNIEJSZE!

Szkolenie prowadził Ratownik Medyczny Tomasz Kutycki”

Zdarzenie opisuje również portal Życie Pabianic. Zachęcamy do lektury:

http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/nasze-sprawy/czlowiek-uratowany-brawo-policja.html

Jesteśmy bardzo dumni z naszego kursanta, a także z zespołu naszych instruktorów, którzy nieustająco, od listopada 2011 roku szkolą grupy policjantów w Sułkowicach. Szczególne podziękowania należą się Tomkowi Kutyckiemu.

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij