QuickSept - bezpieczeństwo w Twoich rękach

Dezynfekcja dłoni przy wejściu i wyjściu z budynku nie jest wystarczająca, jeśli wewnątrz pomieszczenia przebywała osoba zakażona. Jednym z elementów pozwalających na ograniczenie rozprzestrzeniania wirusa Sars-COV-2 jest częste mycie i dezynfekowanie dłoni, które mają kontakt z otoczeniem. QuickSept to podręczny i kompaktowy dozownik do dezynfekcji rąk, który możesz mieć zawsze przy sobie.

PANDEMIA SARS-COV-2 pokazała nam jak istotny wpływ na bezpieczeństwo nasze i naszych pracowników ma stosowanie podstawowych zasad higieny. Aż 6 spośród 10 wytycznych GIS dotyczy higieny rąk. Wszystkie koronawirusy, w tym SARS-CoV-2 są wirusami osłonkowymi, dzięki czemu są wrażliwe na szeroką gamę detergentów oraz środków dezynfekcyjnych.

Połowę skutecznej ochrony stanowi dobrze założona maseczka. Druga połowa to skuteczna dezynfekcja dłoni.

Wraz z rosnącą liczbą osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 zwiększa się prawdopodobieństwo wystąpienia koronawirusa w zakładzie pracy. Izolacja części pracowników, a w efekcie przestój w pracy zakładu, mogą skutkować stratami finansowymi, utratą płynności, a nawet upadłością przedsiębiorstwa.

W obliczu pandemii udostępniliśmy QuickSept szerokiemu gronu odbiorców komercyjnych, ponieważ wierzymy, że dziś wspólnym wrogiem jest wirus, a polem walki przestrzeń naszych firm i organizacji. QUICKSEPT to osobiste urządzenie do dezynfekcji dłoni, wzorowane na koncepcji wojskowych indywidualnych zestawów likwidacji skażeń. Skuteczność tego rozwiązania wynika z intuicyjnej i natychmiastowej dezynfekcji dłoni, która w każdej chwili zajmuje jedynie 0,6 sekundy. Quicksept to podręczny i kompaktowy dozownik do dezynfekcji rąk, który możesz mieć zawsze przy sobie. Możesz przyczepić go do paska spodni, torebki, bądź po prostu zaczepić o kieszeń. Obsługa urządzenia możliwa jest przy użyciu tylko jednej ręki. Wystarczy, że z góry lekko naciśniesz urządzenie, a otrzymasz odpowiednią dawkę środka do dezynfekcji. Jest to proste, opatentowane rozwiązanie, zarówno na polskim jak i światowym rynku! QuickSept jest najszybszym i najskuteczniejszym innowacyjnym narzędziem umożliwiającym ciągłą dezynfekcję rąk.

  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Switch to English
Kontakt
Szukaj