Ski-Raft - Szamani białej wody

Z szybko płynącą wodą nie ma żartów, już strumień o głębokości 30 centymetrów w pewnych okolicznościach jest w stanie przesunąć auto osobowe. W zderzeniu z taką energią nie mają szans nawet najsilniejsi.

Dzikiej rzeki nie da się pokonać ani powstrzymać, trzeba ją czytać, rozumieć, umieć współistnieć z tymi tonami przewalającej się wody. Swoją przygodę z rwącymi rzekami dobrze jest rozpocząć pod okiem doświadczonych instruktorów. Z szybko płynącą wodą nie ma żartów, już strumień o głębokości 30 centymetrów w pewnych okolicznościach jest wstanie przesunąć auto osobowe. W zderzeniu z taką energią nie mają szans nawet najsilniejsi. Doskonale wiedzą o tym instruktorzy z firmy Ski-Raft, którzy od wielu lat organizują spływy pontonowe i kajakowe przełomem bardzkim na rzece Nysie Kłodzkiej. Jak co roku ich przygotowania do sezonu obfitują w liczne ćwiczenia z zachowania się w sytuacjach awaryjnych i ratownictwa na wodach szybko płynących. Właściciele firmy Mariusz Dubiel i Jacek Herberger kwestie bezpieczeństwa wypoczywających u nich klientów traktują "śmiertelnie" poważnie z czego wynika już po raz trzeci organizowany dla nich przez Centrum Ratownictwa kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jak ciężko trenują przyszli ratownicy można zobaczyć w foto-galerii z treningu prowadzonego wspólnie z guru ratownictwa na wodach szybko płynących Łukaszem Żukowskim.

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij