Szpital dziecięcy

Każdego roku w czerwcu Centrum Ratownictwa angażuje się w różnego rodzaju przedsięwzięcia i imprezy, w trakcie których szerzymy pierwszą pomoc wśród najmłodszych i ich rodziców.

Nasz szpital dziecięcy to specjalnie przygotowany obiekt, w którym każde dziecko może spróbować swoich sił jako ratownik. Dzieci mają do dyspozycji pluszowe misie, które mogą zbadać za pomocą specjalnych małych stetoskopów, mogą pomyszkować w torbie ratowniczej i zobaczyć jak działają urządzenia do ratowania ludzi oraz spróbować swoich sił w reanimacji. Również dla rodziców jest to okazji do przypomnienia sobie podstaw udzielania pierwszej pomocy, a dla niektórych zachęta do pełnego przeszkolenia.

W tym roku z naszym szpitalem dziecięcym uczestniczyliśmy między innymi w festynie rodzinnym w Przedszkolu Pitagoras, Pierwszej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Dziecięcych Drużyn Pożarniczych oraz w eventach naszych klientów w Ostródzie i Bystrzycy Kłodzkiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 517 123 112
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
Kursy dla osób indywidualnych

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
Obsługa klientów biznesowych

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij