KPP Warszawa - najlepsza grupa ever!

W ubiegły weekend zakończyliśmy pierwszą w tym roku edycję kursu Kwalifikowanej Pierwszej w Warszawie. Tytuł Ratownika uzyskało 13 osób. Serdecznie gratulujemy i życzymy wyłącznie udanych akcji ratowniczych. Przypominamy, że już w najbliższy piątek 03 lutego spotykamy się na kursie KPP we Wrocławiu. Do zobaczenia!

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, które są realizowane przez Centrum Ratownictwa pozwalają uzyskać tytułu „Ratownika” zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Jest to najwyższy możliwy stopień przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który dostępny jest dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego.

Kursy KPP realizowane są przez zespół instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej.

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy jest to najszerszy kurs z zakresu pierwszej pomocy. Program kursu KPP jest zgodny z ramowym programem kursu opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia i obejmuje 66 godzin zajęć, z czego 41 godzin jest poświęconych na zajęcia praktyczne i pozorowane akcje ratunkowe, a 24 godziny na zajęcia teoretyczne.

  • European Funds - Smart Growth
  • Republic of Poland
  • European Union - European Regional Development Fund
Przełącz na polski
Kontakt
Szukaj