Targi Wiatr i Woda 2016

W dniach 12-13 marca 2016 r. w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie odbędą się tegoroczne targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda. Centrum Ratownictwa też tam będzie.

Targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda są organizowane w Polsce od ponad 25 lat, pierwszy raz odbyły się w 1990 roku w Zegrzu, natomiast roku później zostały już na stałe przeniesione do Warszawy. Aktualnie właścicielem i organizatorem targów jest spółka Yacht Expo, która została założona w 2004 roku przez wiodące polskie stocznie jachtowe, producentów, importerów, dystrybutorów osprzętu żeglarskiego i motorowodnego oraz firmę specjalizującą się w organizacji targów – Murator EXPO.

W Targach WIATR i WODA weźmie udział ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy, a spodziewanych jest jak co roku blisko 40 000 zwiedzających. Celem Targów jest prezentacja aktualnej oferty usług i produktów przemysłu jachtowego oraz innych sportów wodnych, jak również wymiana opinii i doświadczeń przedstawicieli branży.

Centrum Ratownictwa zaprezentuje na Targach ofertę szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, a mianowicie Kurs Medycyny Morskiej oraz Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Serdecznie zapraszamy.


http://www.wiatriwoda.pl

  • European Funds - Smart Growth
  • Republic of Poland
  • European Union - European Regional Development Fund
Przełącz na polski
Kontakt
Szukaj