Profilaktyka i bezpieczeństwo w okresie występowania pandemii wirusa SARS-CoV-2

Profilaktyka oparta na wiedzy

oraz właściwa edukacja społeczeństwa

stanowi klucz do walki z epidemią

Description

Szkolenie realizowane jest w formie webinaru. Głównym celem jest przedstawienie zasad profilaktyki dotyczących wirusa SARS-CoV-2 opartych na wytycznych oraz zaleceniach Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS). Szkolenie systematyzuje wiedzę z zakresu rozprzestrzeniania się wirusa oraz ochrony przed zakażeniem, co przy obecnym natłoku informacji w mediach oraz internecie jest niezmiernie istotne. Jesteśmy przekonani, że właściwa profilaktyka oparta na wiedzy oraz właściwa edukacja społeczeństwa stanowi klucz do walki z epidemią.

W programie szkolenia zostały również ujęte bezpieczne zasady organizacji miejsca pracy oraz tworzenia punktów sanitarno-epidemiologicznych w firmach w czasie epidemii. Zarówno w czasie prezentacji, jak i po jej zakończeniu przewidziany jest czas na zadawanie pytań do naszego eksperta na temat wirusa SARS-CoV-2 oraz innych zagadnień dotyczących prezentowanego tematu.

The scope of the course

W zależności od potrzeb klienta zakres tematyczny oraz godzinowy jest dostosowywany, tak dla kadry zarządzającej, jak i pracowników firm.

W programie kursu przewidziana jest około godzinna prezentacja z zakresu profilaktyki dotyczącej wirusa SARS-CoV-2, w czasie której nasz certyfikowany przez WHO ekspert wyjaśnia czym jest wirus SARS-CoV-2, dlaczego jest niebezpieczny, jakie jest ryzyko zakażenia oraz dlaczego właściwa profilaktyka jest niezbędna w walce z epidemią. Ponad to prezentowane są dostępne oraz improwizowane środki zaradcze, a także instrukcje jak właściwie używać środków ochrony osobistej w ramach profilaktyki. W trakcie webinarium obalamy również mity na temat tego, co należy robić a czego nie należy robić, aby zapobiec własnemu zakażeniu oraz rozprzestrzenianiu się epidemii.

Price

Ze względu na ustalany indywidualnie zakres tematyczny oraz godzinowy szkolenia zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu przygotowania oferty.

Wojciech Urban - tel. 519 482 486 - e-mail: biuro@centrumratownictwa.com

Become a KPP Rescuer with the Centrum Ratownictwa!

41 hours of practical classes!
Realistic appearances!
High passability!
Watch the video and feel the unique atmosphere of our courses today!

Pokaż plan

Open training

  • European Funds - Smart Growth
  • Republic of Poland
  • European Union - European Regional Development Fund
Przełącz na polski
Kontakt
Szukaj