KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY | 2023.05.05 Białystok

Sprawdź na czym polega nasz kurs i...

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

W REALU

Maj
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy KPP
Rozpoczęcie: 2023-05-05
Zakończenie: 2023-05-14
Cieszyńska 3
15-371 Białystok

Zostań Ratownikiem KPP z Centrum Ratownictwa!

41 godzin zajęć praktycznych!
Realistyczne pozoracje!
Wysoka zdawalność!
Obejrzyj film i już dziś poczuj niepowtarzalną atmosferę naszych kursów!

Pokaż plan

Opis

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy realizowane przez Centrum Ratownictwa pozwalają na uzyskanie tytułu „Ratownika” zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym i tym samym uzyskanie najwyższego możliwego stopnia przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który dostępny jest dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego.

Zespół Instruktorów Centrum Ratownictwa może poszczycić się jednym z najwyższych w Polsce wskaźników zdawalności egzaminu naszych kursantów potwierdzonym na grupie ponad 5000 wyszkolonych ratowników w resortach M.O.N. i M.S.W.

Kursy pierwszej pomocy

Wszystkie kursy KPP realizuje zespół profesjonalnych instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej.

Kurs pierwszej pomocy

Każdy kurs KPP prowadzony jest w oparciu o decyzję administracyjną Wojewody Dolnośląskiego i zakończony jest państwowym egzaminem na tytuł „Ratownika”.

Kurs KPP określony jest ramowym programem kursu opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

Kursy pierwszej pomocy (kwalifikowanej) organizowane są przez Centrum Ratownictwa w miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Bydgoszcz, Zielona Góra, Olsztyn.

Kurs Białystok

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Białystok

Białystok należy do miast nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się pod kątem handlu, infrastruktury przemysłowej i urbanizacyjnym. Jako największe miasto północno - wschodniej Polski, jest niezwykle atrakcyjnym ośrodkiem inwestycyjnym i handlowym. Białystok to również jeden z głównych ośrodków akademickich i naukowych w regionie. Jako, że funkcjonuje tutaj 15 wyższych, w tym Uniwersytet Medyczny, nie mogliśmy nie zauważyć potencjału drzemiącego w tym przepięknym mieście. Szerokie zainteresowanie tematem Kursy Pierwszej Pomocy Białystok stało się dla nas motywacją do zaoferowania profesjonalnych usług szkoleniowych pod okiem naszego wykwalifikowanego personelu. Wierzymy bowiem, że każdy z nas powinien wiedzieć, w jaki sposób należy się zachować w sytuacji zagrożenia zdrowia, a nawet życia drugiego człowieka. Mamy również bezwzględny obowiązek udzielić pomocy każdemu, kto jej potrzebuje.

Kursy pierwszej pomocy Białystok

Dynamiczny rozwój technologiczny Białegostoku pozwala firmom tworzyć nowe miejsca pracy, zarówno w przedsiębiorstwach prywatnych i państwowych. Nowy personel zobowiązany jest do poznania zasad bezpieczeństwa pracy (BHP), jak również, w zależności od placówki, ukończyć Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, aby w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia drugiego człowieka, móc przyjść z pomocą i zachować zimną krew w sytuacji, która wymaga opanowania, szybkiej reakcji oraz profesjonalnej i pewnej oceny możliwości udzielenia pierwszej pomocy.

Kurs KPP Białystok

Współpraca pomiędzy nauką a biznesem oraz rozwój przedsiębiorczości akademickiej jest możliwy dzięki utworzeniu Białostockiego Parku Naukowo – Technologicznego. Ponadto na terenie miasta i w regionie działają stowarzyszenia i organizacje, których zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców w tworzeniu, prowadzeniu oraz rozwoju działalności gospodarczej, jak również pomoc i pośrednictwo w nawiązywaniu kontaktów handlowych. wschodzący Białystok to stale rosnąca liczba mieszkańców, a specyficzne położenie na mapie Polski oraz podejmowane w mieście działania nie mogły zostać pominięte przy tworzeniu przez Centrum Ratownictwa oferty z zakresu szkoleń i kursów pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów KPP Białystok oraz BLS-AED.

Białystok

Położony w północno-wschodniej części Polski Białystok jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijających się pod kątem handlu, infrastruktury przemysłowej i urbanizacyjnym miastem. Jako największe miasto północno - wschodniej Polski, jest niezwykle atrakcyjnym ośrodkiem inwestycyjnym i handlowym. Dynamiczny rozwój technologiczny przekłada się na tworzenie w Białymstoku nowych miejsc pracy, zarówno w przedsiębiorstwach prywatnych i państwowych. Pracodawcy zobowiązani są do zapoznania pracowników z zasadami bezpieczeństwa pracy (BHP), jak również zapewnienia przeszkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy, aby w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia drugiego człowieka, potrafili podjąć akcję ratowniczą.

W Białymstoku funkcjonuje 15 wyższych uczelni, w tym Uniwersytet Medyczny przez co jest on także jednym z głównych ośrodków naukowo-akademickich w regionie. Dzięki utworzeniu Białostockiego Parku Naukowo – Technologicznego możliwe było nawiązanie współpracy pomiędzy ośrodkami naukowymi a biznesowymi oraz rozwój przedsiębiorczości akademickiej. W Białymstoku działają dodatkowo stowarzyszenia i organizacje, których zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców w utworzeniu, prowadzeniu oraz rozwoju działalności gospodarczej, jak również pomoc i pośrednictwo w nawiązywaniu kontaktów handlowych. Stale rosnąca liczba mieszkańców, podejmowane w mieście działania oraz specyficzne położenie na mapie Polski nie mogły zostać niezauważone przy tworzeniu przez Centrum Ratownictwa oferty z zakresu szkoleń i kursów pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów KPP Białystok oraz BLS-AED.

Zostań Ratownikiem KPP z Centrum Ratownictwa!

Kurs KPP z Centrum Ratownictwa
to nie tylko wiedza i umiejętności,
ale także niesamowita przygoda.

Najbliższe terminy

05
Maj

Białystok

KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

Rezerwuj miejsce
30
Czerwiec

Białystok

KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

Rezerwuj miejsce
  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Switch to English
Kontakt
Szukaj