KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY | 2023.09.01 Szczecin

Sprawdź na czym polega nasz kurs i...

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

W REALU

Wrzesień
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy KPP
Rozpoczęcie: 2023-09-01
Zakończenie: 2023-09-10
Plac Jana Kilińskiego 3 (budynek ZDZ)
70-965 Szczecin

Zostań Ratownikiem KPP z Centrum Ratownictwa!

41 godzin zajęć praktycznych!
Realistyczne pozoracje!
Wysoka zdawalność!
Obejrzyj film i już dziś poczuj niepowtarzalną atmosferę naszych kursów!

Pokaż plan

Opis

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy realizowane przez Centrum Ratownictwa pozwalają na uzyskanie tytułu „Ratownika” zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym i tym samym uzyskanie najwyższego możliwego stopnia przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który dostępny jest dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego.

Zespół Instruktorów Centrum Ratownictwa może poszczycić się jednym z najwyższych w Polsce wskaźników zdawalności egzaminu naszych kursantów potwierdzonym na grupie ponad 5000 wyszkolonych ratowników w resortach M.O.N. i M.S.W.

Kursy pierwszej pomocy

Wszystkie kursy KPP realizuje zespół profesjonalnych instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej.

Kurs pierwszej pomocy

Każdy kurs KPP prowadzony jest w oparciu o decyzję administracyjną Wojewody Dolnośląskiego i zakończony jest państwowym egzaminem na tytuł „Ratownika”.

Kurs KPP określony jest ramowym programem kursu opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

Kursy pierwszej pomocy (kwalifikowanej) organizowane są przez Centrum Ratownictwa w miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Bydgoszcz, Zielona Góra, Olsztyn.

Kurs Szczecin

Szczecin miasto grodzkie, stolica i jednocześnie największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Administracyjnie podzielony na 4 dzielnice. Jest to również najlepiej w tym województwie rozwiniętym ośrodkiem przemysłowym, opiera się on na przemyśle stoczniowym, z którą współpracuje wiele firm i podwykonawców, między innym hutnictwo i przetwórstwo. W tym mieście wytwarza się również wiele znanych całej Polsce produktów. Szczecin to również ważne miasto ze względu na obecność wielu konsulatów między innym: Estonii, Rosyjski, Włoch, Węgier, Szwecji i Francji. Szczecin to również istotny ośrodek komunikacyjny. Jest to miasto w którym możemy skorzystać praktycznie z każdego rodzaju komunikacji, Port Lotniczy przystosowany do wymogów Unii Europejskiej, transport wodny, czy kolejowy.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Szczecin

Działalność, którą prowadzimy na terenie tak prężnego miasta miasta jak Szczecin pokazuje, że zapotrzebowanie na ratowników wyszkolonych w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy nieustannie rośnie. Taki kurs to doskonałe rozwiązanie dla osób których praca wymaga profesjonalnej wiedzy w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy: strażaków, policjantów, wojskowych, WOPR-owców czy ratowników RWR. Będzie również świetnym rozwiązaniem dla zakładów chcących mieć dobra i lepiej wykwalifikowaną kadrę. Kurs KPP w Szczecinie odbywa się w trybie weekenodwym, dzięki czemu można spokojnie łączyć pracę wraz z naszym szkoleniem umożliwiającym zostanie ratownikiem.

Szczecin

Położony przy granicy z Niemcami i w niedalekiej odległości od Morza Bałtyckiego Szczecin stanowi główny ośrodek gospodarczy północno-zachodniej Polski. Znajdujący się w Szczecinie port morski obsługuje armatorów z całego świata, a stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej zatrudniają w sumie ponad 13 tys. osób. Ustanowiona na terenie Szczecina Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec obejmuje 8 kompleksów produkujących m.in. elementy nośne, osłony przeciwsłoneczne oraz osprzęt elektroinstalacyjny.

Z uwagi na dużą liczbę zabytków i specyficzne ukształtowanie terenu Szczecin jest również ważnym ośrodkiem turystycznym. W stolicy województwa zachodniopomorskiego ochroną prawną objętych jest ok. 270 zabytków, a samo miasto znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Szczecin jest także ważnym punktem na jachtingowej mapie Polski i Europy ze względu na możliwości żeglowania po rzece, jeziorze i zalewie. Strategia rozwoju miasta została oparta na walorach, jakimi niewątpliwie są tereny zielone i woda, które zajmują ponad połowę powierzchni Szczecina. Od 2008 roku Szczecin jest promowany jako pływający ogród – Floating Garden i zakłada stworzenie miasta będącego jednocześnie dynamicznie rozwijającą się metropolią, jak i spokojną przyjazną ludziom i naturze przestrzenią. Przyjazne miasto to przede wszystkim bezpieczne miasto, natomiast jednym czynników wpływających na poczucie bezpieczeństwa jest przeszkoleniem jego mieszkańców w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Zostań Ratownikiem KPP z Centrum Ratownictwa!

Kurs KPP z Centrum Ratownictwa
to nie tylko wiedza i umiejętności,
ale także niesamowita przygoda.

Najbliższe terminy

30
Czerwiec

Szczecin

KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

POZOSTAŁO WOLNYCH MIEJSC: 10

Rezerwuj miejsce
01
Wrzesień

Szczecin

KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

Rezerwuj miejsce
  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Switch to English
Kontakt
Szukaj