KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY | 2023.06.16 Warszawa

Sprawdź na czym polega nasz kurs i...

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

W REALU

Czerwiec
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy KPP
Rozpoczęcie: 2023-06-16
Zakończenie: 2023-06-25
Chodakowskiej 19/31
03-815 Warszawa

Zostań Ratownikiem KPP z Centrum Ratownictwa!

41 godzin zajęć praktycznych!
Realistyczne pozoracje!
Wysoka zdawalność!
Obejrzyj film i już dziś poczuj niepowtarzalną atmosferę naszych kursów!

Pokaż plan

Opis

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy realizowane przez Centrum Ratownictwa pozwalają na uzyskanie tytułu „Ratownika” zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym i tym samym uzyskanie najwyższego możliwego stopnia przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który dostępny jest dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego.

Zespół Instruktorów Centrum Ratownictwa może poszczycić się jednym z najwyższych w Polsce wskaźników zdawalności egzaminu naszych kursantów potwierdzonym na grupie ponad 5000 wyszkolonych ratowników w resortach M.O.N. i M.S.W.

Kursy pierwszej pomocy

Wszystkie kursy KPP realizuje zespół profesjonalnych instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej.

Kurs pierwszej pomocy

Każdy kurs KPP prowadzony jest w oparciu o decyzję administracyjną Wojewody Dolnośląskiego i zakończony jest państwowym egzaminem na tytuł „Ratownika”.

Kurs KPP określony jest ramowym programem kursu opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

Kursy pierwszej pomocy (kwalifikowanej) organizowane są przez Centrum Ratownictwa w miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Bydgoszcz, Zielona Góra, Olsztyn.

Kurs Warszawa

Warszawa jest największym miastem Polski i wielkim ośrodkiem życia politycznego, naukowego, kulturalnego i gospodarczego. Swoje siedziby w Warszawie mają: sejm i senat, rząd, oraz partie polityczne, a ponadto liczni przedstawiciele polityczni i handlowi państw obcych. W Warszawie obecne są wszystkie główne gałęzie przemysłu. Przemysł jest zróżnicowany oraz ukierunkowany na wytwarzanie dóbr szybko zbywalnych, a także produktów finalnych wysokiej jakości. Stolica polski jest największym w kraju węzłem komunikacyjnym, dominuje transport samochodowy (3 drogi ekspresowe, 6 dróg krajowych i 14 dróg wojewódzkich zbiegają się w Warszawie), kolejowy i lotniczy (Lotnisko Chopina i Lotnisko w Modlinie).

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Warszawa

Prowadząc wieloletnią działalność na terenie Warszawy widzimy, że zapotrzebowanie na ratowników wyszkolonych w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy jest duże i stale rośnie. Dzieje się tak dzięki wciąż rozwijającymi się w mieście przemysłowi i turystyce. Warszawa jest jednym z najprężniej angażujących się w dydaktykę z zakresu pierwszej pomocy ośrodków w Polsce. Od ponad 15 lat ośrodek szkoleniowy Centrum Ratownictwa prowadzi swoje biuro w Warszawie realizując kursy z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa na terenie całego województwa mazowieckiego. Kurs KPP jest prowadzony przez doświadczoną kadrę, składającą się z instruktorów wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach - lekarze, wykwalifikowani ratownicy i psycholodzy.

Warszawa

Warszawa jest jednym z najprężniej angażujących się w edukację z zakresu pierwszej pomocy ośrodków w Polsce. Od ponad 8 lat Centrum Ratownictwa prowadzi swoje biuro w Warszawie, co pozwala nam na realizację kursów z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa na terenie całego województwa mazowieckiego. Do dziś w samej Warszawie z naszych kursów skorzystało ponad 500 firm oraz tysiące osób prywatnych, co czyni nas liderem na polskim rynku szkoleń z zakresu pierwszej pomocy w sektorze firm i instytucji.

Kursy pierwszej pomocy w Warszawie składają się z części praktycznej i części teoretycznej, na której kursanci zdobywają wiedzę niezbędną do prawidłowego udzielania pierwszej pomocy i zareagowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Podczas kursu przedstawiane są typowe sytuacje, z którymi być może przyjdzie nam się zmierzyć w codziennym życiu i w których potrzebne będzie udzielenie pierwszej pomocy.

Zostań Ratownikiem KPP z Centrum Ratownictwa!

Kurs KPP z Centrum Ratownictwa
to nie tylko wiedza i umiejętności,
ale także niesamowita przygoda.

Najbliższe terminy

16
Czerwiec

Warszawa

KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

POZOSTAŁO WOLNYCH MIEJSC: 3

Rezerwuj miejsce
30
Czerwiec

Warszawa

KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

Rezerwuj miejsce
04
Sierpień

Warszawa

KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

Rezerwuj miejsce
  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Switch to English
Kontakt
Szukaj