Ambulatoria i punkty medyczne

Krótki opis szkoleń

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom klientów z branży budowlanej do naszej oferty wprowadziliśmy usługę prowadzeniem oraz wyposażeniem Punktu Zabezpieczenia Medycznego na terenie budowy. Usługa ta skierowana jest do inwestorów dla których zdrowie i życie pracowników jest priorytetem. Od lat współpracujemy z liderami branży budowlanej na terenie całego kraju, tak zdobyte doświadczenie pozwala nam sprawnie organizować oraz prowadzić PZM - zapewniając zabezpieczenie na budowie osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego. Analizując potrzeby każdego klienta indywidualnie dopasowujemy wyposażenie oraz zapewniamy odpowiednią liczbę ratowników medycznych w trakcie prac prowadzonych na terenie inwestycji.

Zakres kursu

 • przygotowanie wyposażenia Punktu Zabezpieczenia Medycznego
 • zapewnienie wymaganej liczby ratowników medycznych do obsługi PZM
 • analiza stanu faktycznych i potencjalnych zagrożeń obiektu
 • ocena infrastruktury
 • opracowanie wykazu sprzętu niezbędnego do zapewnienia sprawnie funkcjonującego systemu pierwszej pomocy
 • opracowanie procedur ratowniczych i ewakuacyjnych
 • Cena

  Biorąc pod uwagę wiele czynników wpływających na końcową wartość usługi, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie spotkają się z Państwem na terenie inwestycji i przygotują szczegółowy kosztorys wyposażenia, prowadzenia Punktu Zabezpieczenia Medycznego.

  Kontakt:

  Wrocław

  ul. Muchoborska 14
  54-424 Wrocław
  tel: (+48) 517 123 112
  tel: (+48) 071 782 09 01
  Aleksandra Eljasińska
  Kursy dla osób indywidualnych

  Warszawa

  ul. Domaniewska 32
  02-672 Warszawa
  tel: (+48) 519 482 486
  Wojciech Urban
  Obsługa klientów biznesowych

  Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

  Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

  Wyślij