Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Białystok

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Białystok

Białystok należy do miast nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się pod kątem handlu, infrastruktury przemysłowej i urbanizacyjnym. Jako największe miasto północno - wschodniej Polski, jest niezwykle atrakcyjnym ośrodkiem inwestycyjnym i handlowym. Białystok to również jeden z głównych ośrodków akademickich i naukowych w regionie. Jako, że funkcjonuje tutaj 15 wyższych, w tym Uniwersytet Medyczny, nie mogliśmy nie zauważyć potencjału drzemiącego w tym przepięknym mieście. Szerokie zainteresowanie tematem Kursy Pierwszej Pomocy Białystok stało się dla nas motywacją do zaoferowania profesjonalnych usług szkoleniowych pod okiem naszego wykwalifikowanego personelu. Wierzymy bowiem, że każdy z nas powinien wiedzieć, w jaki sposób należy się zachować w sytuacji zagrożenia zdrowia, a nawet życia drugiego człowieka. Mamy również bezwzględny obowiązek udzielić pomocy każdemu, kto jej potrzebuje.

Kursy pierwszej pomocy Białystok

Dynamiczny rozwój technologiczny Białegostoku pozwala firmom tworzyć nowe miejsca pracy, zarówno w przedsiębiorstwach prywatnych i państwowych. Nowy personel zobowiązany jest do poznania zasad bezpieczeństwa pracy (BHP), jak również, w zależności od placówki, ukończyć Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, aby w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia drugiego człowieka, móc przyjść z pomocą i zachować zimną krew w sytuacji, która wymaga opanowania, szybkiej reakcji oraz profesjonalnej i pewnej oceny możliwości udzielenia pierwszej pomocy.

Kurs KPP Białystok

Współpraca pomiędzy nauką a biznesem oraz rozwój przedsiębiorczości akademickiej jest możliwy dzięki utworzeniu Białostockiego Parku Naukowo – Technologicznego. Ponadto na terenie miasta i w regionie działają stowarzyszenia i organizacje, których zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców w tworzeniu, prowadzeniu oraz rozwoju działalności gospodarczej, jak również pomoc i pośrednictwo w nawiązywaniu kontaktów handlowych. wschodzący Białystok to stale rosnąca liczba mieszkańców, a specyficzne położenie na mapie Polski oraz podejmowane w mieście działania nie mogły zostać pominięte przy tworzeniu przez Centrum Ratownictwa oferty z zakresu szkoleń i kursów pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów KPP Białystok oraz BLS-AED.

Najbliższy termin

Zapisz się
Czerwiec
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Rozpoczęcie: 2019-06-28
Zakończenie: 2019-07-07

15-001 Białystok

Krótki opis szkoleń

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy realizowane przez Centrum Ratownictwa pozwalają na uzyskanie tytułu „Ratownika” zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym i tym samym uzyskanie najwyższego możliwego stopnia przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który dostępny jest dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego.

Kursy pierwszej pomocy (kwalifikowanej) organizowane są przez Centrum Ratownictwa w miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin i Białystok.

Organizowane przez nasz zespół szkolenia i kursy pierwszej pomocy składają się głównie z ćwiczeń praktycznych, pozorowanych akcji ratunkowych, dlatego prosimy o ubranie się w odzież sportową. Kurs KPP nie wymaga od uczestników uprzedniego przygotowania się w sposób merytoryczny do szkoleń i kursów. Po odbytym szkoleniu proponujemy zakup podręcznika kieszonkowego „Poradnik ratownictwa” w cenie 25 zł , który stanowić będzie przypomnienie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Warto mieć ze sobą notatnik i coś do pisania. Po przeszkoleniu uczestnicy otrzymują zaświadczenia w formie imiennego certyfikatu, potwierdzające zdobyte umiejętności. Uczestnicy kursów KPP kończących się egzaminem teoretyczno-praktycznym otrzymują zaświadczenie o uzyskaniu tytułu "Ratownika".

Zakres kursu

Kurs pierwszej pomocy obejmuje swoim zakresem najważniejsze elementy pierwszej pomocy, które mogą być przydatne w codziennych sytuacjach.

Aż 41 godzin kursu poświęconych jest na realizację ćwiczeń praktycznych oraz pozorowanych akcji ratunkowych. Zespół Instruktorów Centrum Ratownictwa może poszczycić się jednym z najwyższych w Polsce wskaźników zdawalności egzaminu naszych kursantów potwierdzonym na grupie ponad 5000 wyszkolonych ratowników w resortach M.O.N. i M.S.W.

Kursy pierwszej pomocy

Wszystkie kursy KPP realizuje zespół profesjonalnych instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej.

Kurs pierwszej pomocy

Każdy kurs KPP prowadzony jest w oparciu o decyzję administracyjną Wojewody Dolnośląskiego i zakończony jest państwowym egzaminem na tytuł „Ratownika”.

Kurs KPP określony jest ramowym programem kursu opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

Cena

Możliwość płatności w ratach

Cena kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla klientów indywidualnych wraz z egzaminem państwowym oraz opłatą za wydanie zaświadczenia wynosi 950 PLN.

Nasi kursanci otrzymują:

 • dostęp do Strefy Klienta
 • komplet materiałów szkoleniowych
 • dostęp do wykorzystywanych w trakcie kursu prezentacji
 • materiały e-learningowe
 • Cena kursu zawiera koszty pracy instruktorów, sprzętu i wszelkich innych wykorzystywanych podczas szkolenia materiałów dydaktycznych. Podana kwota jest ceną brutto.

  MASZ MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZYĆ W KURSIE ZA 550 PLN. Umożliwiamy też płatność w RATACH. Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

  Zostań Ratownikiem KPP
  z Centrum Ratownictwa!

  Kurs KPP z Centrum Ratownictwa
  to nie tylko wiedza i umiejętności,
  ale także niesamowita przygoda.

  Sprawdź terminy
  Pokaż harmonogram kursu

  Najbliższe terminy

  28
  Czerwiec

  Białystok

  KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

  Zapisz się

  Kontakt:

  Wrocław

  ul. Muchoborska 14
  54-424 Wrocław
  tel: (+48) 517 123 112
  tel: (+48) 071 782 09 01
  Aleksandra Eljasińska
  Kursy dla osób indywidualnych

  Warszawa

  ul. Domaniewska 32
  02-672 Warszawa
  tel: (+48) 519 482 486
  Wojciech Urban
  Obsługa klientów biznesowych

  Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

  Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

  Wyślij