EVENTY RATOWNICZE I INTEGRACYJNE: SAFETY DAY

Krótki opis szkoleń

Spotkania firmowe są czasem, w którym zarówno pracownicy jak i kontrahenci chcą spędzić miłe chwile rozrywki i relaksu, zaś organizatorzy wywrzeć na zaproszonych gościach wrażenie, które na długo pozostanie w ich pamięci. Miła atmosfera, atrakcyjne miejsce oraz wyśmienity poczęstunek to dziś podstawa każdego spotkania. Niestety to także zdecydowanie za mało by przykuć uwagę gości na kilka godzin, a w ich pamięci pozostawić niezatarte wspomnienie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Centrum Ratownictwa przygotowało w swej ofercie kompletny cykl szkoleniowy z zakresu pierwszej pomocy wpisany merytorycznie w program emocjonującego meeting'u firmowego. Celem niniejszego kursu odbywanego w formie atrakcyjnych ćwiczeń i seminariów jest zapoznanie uczestników z zasadami reagowania w obliczu zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego. Uczestnictwo w proponowanym przez nas kursie daje Państwa gościom szansę zmierzenia się z sytuacją realnego zagrożenia.

Główne cechy danego kursu:

 • Promocja swojej firmy poprzez promocję pierwszej pomocy
 • Daje możliwość stanąć uczestnikom w obliczu rożnych sytuacji zagrożenia
 • Duża dynamika wydarzeń
 • Bardzo duży nacisk na praktyczny aspekt pierwszej pomocy
 • Zakres kursu

  Na początku spotkania wszyscy uczestnicy w pełnym zaskoczeniu stają się świadkami dramatycznego wypadku komunikacyjnego, lub znajdują się w samym centrum ataku terrorystycznego. Zadaniem tego etapu jest nie tylko wywołanie zapierającego dech w piersiach wrażenia, ale przede wszystkim stworzenie możliwości skonfrontowania umiejętności i zachowań każdego z uczestników w obliczu takiego zdarzenia, zanim na miejsce przybędą odpowiednie służby ratunkowe. Do realizacji pokazu ratownictwa wykorzystywane są środki pirotechniczne, materiały pozorujące rany i obrażenia pacjentów, a także wraki samochodów biorących udział w kolizjach - jednym słowem wszystko, co pozwoli w pełni wiarygodnie oddać dramatyzm i realizm sytuacji prawdziwego zagrożenia. Następnymi punktami spotkania mogą być pokazy multimedialne realizowane przez lekarzy, ratowników medycznych i specjalistów z zakresu medycyny ratunkowej, rekonstrukcje wypadków, a przede wszystkim ćwiczenia praktyczne prowadzone pod okiem ekspertów Centrum Ratownictwa.

  Cena

  Cena eventu oraz imprez integracyjnych Safety Day w zależności od programu ustalana jest każdorazowo z Zamawiającym i zaczyna się już od 7000 PLN.

  Kontakt:

  Wrocław

  ul. Muchoborska 14
  54-424 Wrocław
  tel: (+48) 517 123 112
  tel: (+48) 071 782 09 01
  Aleksandra Eljasińska
  Kursy dla osób indywidualnych

  Warszawa

  ul. Domaniewska 32
  02-672 Warszawa
  tel: (+48) 519 482 486
  Wojciech Urban
  Obsługa klientów biznesowych

  Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

  Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

  Wyślij