Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Łódź

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Łódź

Miasto wraz z okalającymi ją szlakami komunikacyjnymi województwa łódzkiego oprócz zaawansowanego technologicznie ośrodka przemysłowego pozostaje dziś jednym z najistotniejszych centrów tranzytowych Polski. Szybki rozwój infrastruktury drogowej pociągnął za sobą także ogromne nasilenie ruchu pojazdów oraz zwiększoną liczbę kolizji drogowych w tym regionie. Uwarunkowania urbanistyczne miasta, a także liczne ośrodki przemysłowe leżą u podstaw wysokiego wskaźnika wypadkowości oraz specyfiki zagrożeń tego regionu.

Realizując kursy pierwszej pomocy na terenie Łodzi kurs kpp Łódź oraz województwa łódzkiego nasz zespół dokłada wszelkich starań by przekazywana wiedza i umiejętności uwzględniały specyfikę zagrożeń występujących w regionie.

Kurs KPP Łódź

Nasze kursy pierwszej pomocy obejmują w programie najważniejsze zagadnienia związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Wiedza przekazywana na szkoleniach wraz z ćwiczeniami praktycznymi, zostały tak dobrane aby były przydatne w sytuacjach, które można napotkać. Kurs pierwszej pomocy Łódź jest prowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów. Program składa się z ćwiczeń praktycznych i części teoretycznych. Uczestnicy nie muszą posiadać wcześniejszej wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy ani specjalnie przygotowywać się do uczestnictwa w zajęciach. Kursy KPP w Łodzi zakończone są wystawieniem zaświadczenia.

Kursy pierwszej pomocy w Łodzi

Właściciele firm oprócz organizacji obowiązujących kursów z zasad BHP, powinni pamiętać też o możliwości zorganizowania innego rodzaju kursu, identycznie ważnego oraz pomocnego zarówno dla pracowników i wszystkich osób, które znajdą się w pobliżu firmy tudzież innej instytucji. Gra toczy się bezsprzecznie o kurs pierwszej pomocy, jaki coraz to częściej łączony jest z innymi kursami. Czemu kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy to idealna inwestycja? Albowiem taki kurs kpp Łódź może okazać się ratunkiem w sytuacjach nagłych - zdobyta na nim wiedza spowoduje, że pracownicy z pokaźniejsza doza odpowiedzialności oraz wiedzy podejdą do podejmowania znaczących działań, oszczędzając tym samym czas oraz być może ocalając życie innych robotników.

Jednakże nie jedynie dyrektorzy firm oraz instytucji powinni zainteresować się tematem kursów. Szefowie łaskawie patrzą na pretendentów, którzy już w trakcie studiów czy również w uprzedniej pracy angażowali się w praktyki, odbyli szkolenie pierwsza pomoc bądź przynajmniej działali jako wolontariusze w jakiejś organizacji pozarządowej. Potrzebuje się od przyszłego pracobiorcy udokumentowania swojego rozwoju, najlepiej w postaci certyfikatów i dyplomów uczestnictwa w kompetentnych szkoleniach - takie dyplomy proponuje chociażby szkolenie kwalifikowana pierwsza pomoc. Kilka mocnych pozycji w życiorysie zawodowym, potwierdzonych dobrym zaświadczeniem to perfekcyjny sposób na przekonanie przyszłego szefa, że warto danego kandydata zatrudnić, a szkolenie kpp może przeważyć szalę na korzyść możliwego pracobiorcy. Od razu wiadomo, że będzie chciał się uczyć oryginalnych umiejętności oraz rozwijać zawodowo.

Kursy pierwszej pomocy organizują szczególnie firmy, które dysponują kadrą trenerów oraz zapleczem technicznym. Takie kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy na ogół przeprowadzane są w jednostkach, szkołach, instytucjach państwowych bądź też urzędach pracy - korzystają z nich zarówno dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Na pewno kursy kpp w Łodzi to dobra inwestycja z perspektywy szefa firmy a także zachwycający wpis w CV przypuszczalnego pracownika. Wiedza, jaką wolno pozyskać na takich szkoleniach to w szczególe umiejętności, jakie są w stanie okazać się bezcenne w kłopotliwych sytuacjach wypadkowych, w następstwie tego coraz więcej osób rozpoczyna interesować się tego rodzaju szkoleniami.

Zapraszamy na Kurs KPP Łódź

Najbliższy termin

Zapisz się
Sierpień
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Rozpoczęcie: 2019-08-02
Zakończenie: 2019-08-11
Dowborczyków 25
90-019 Łódź

Krótki opis szkoleń

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy realizowane przez Centrum Ratownictwa pozwalają na uzyskanie tytułu „Ratownika” zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym i tym samym uzyskanie najwyższego możliwego stopnia przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który dostępny jest dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego.

Kursy pierwszej pomocy (kwalifikowanej) organizowane są przez Centrum Ratownictwa w miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin i Białystok.

Organizowane przez nasz zespół szkolenia i kursy pierwszej pomocy składają się głównie z ćwiczeń praktycznych, pozorowanych akcji ratunkowych, dlatego prosimy o ubranie się w odzież sportową. Kurs KPP nie wymaga od uczestników uprzedniego przygotowania się w sposób merytoryczny do szkoleń i kursów. Po odbytym szkoleniu proponujemy zakup podręcznika kieszonkowego „Poradnik ratownictwa” w cenie 25 zł , który stanowić będzie przypomnienie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Warto mieć ze sobą notatnik i coś do pisania. Po przeszkoleniu uczestnicy otrzymują zaświadczenia w formie imiennego certyfikatu, potwierdzające zdobyte umiejętności. Uczestnicy kursów KPP kończących się egzaminem teoretyczno-praktycznym otrzymują zaświadczenie o uzyskaniu tytułu "Ratownika".

Zakres kursu

Kurs pierwszej pomocy obejmuje swoim zakresem najważniejsze elementy pierwszej pomocy, które mogą być przydatne w codziennych sytuacjach.

Aż 41 godzin kursu poświęconych jest na realizację ćwiczeń praktycznych oraz pozorowanych akcji ratunkowych. Zespół Instruktorów Centrum Ratownictwa może poszczycić się jednym z najwyższych w Polsce wskaźników zdawalności egzaminu naszych kursantów potwierdzonym na grupie ponad 5000 wyszkolonych ratowników w resortach M.O.N. i M.S.W.

Kursy pierwszej pomocy

Wszystkie kursy KPP realizuje zespół profesjonalnych instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej.

Kurs pierwszej pomocy

Każdy kurs KPP prowadzony jest w oparciu o decyzję administracyjną Wojewody Dolnośląskiego i zakończony jest państwowym egzaminem na tytuł „Ratownika”.

Kurs KPP określony jest ramowym programem kursu opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

Cena

Możliwość płatności w ratach

Cena kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla klientów indywidualnych wraz z egzaminem państwowym oraz opłatą za wydanie zaświadczenia wynosi 950 PLN.

Nasi kursanci otrzymują:

 • dostęp do Strefy Klienta
 • komplet materiałów szkoleniowych
 • dostęp do wykorzystywanych w trakcie kursu prezentacji
 • materiały e-learningowe
 • Cena kursu zawiera koszty pracy instruktorów, sprzętu i wszelkich innych wykorzystywanych podczas szkolenia materiałów dydaktycznych. Podana kwota jest ceną brutto.

  MASZ MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZYĆ W KURSIE ZA 550 PLN. Umożliwiamy też płatność w RATACH. Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

  Zostań Ratownikiem KPP
  z Centrum Ratownictwa!

  Kurs KPP z Centrum Ratownictwa
  to nie tylko wiedza i umiejętności,
  ale także niesamowita przygoda.

  Sprawdź terminy
  Pokaż harmonogram kursu

  Najbliższe terminy

  02
  Sierpień

  Łódź

  KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

  Zapisz się

  Kontakt:

  Wrocław

  ul. Muchoborska 14
  54-424 Wrocław
  tel: (+48) 517 123 112
  tel: (+48) 071 782 09 01
  Aleksandra Eljasińska
  Kursy dla osób indywidualnych

  Warszawa

  ul. Domaniewska 32
  02-672 Warszawa
  tel: (+48) 519 482 486
  Wojciech Urban
  Obsługa klientów biznesowych

  Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

  Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

  Wyślij