Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy | 2019.10.18 Łódź

Łódź

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Łódź

Miasto wraz z okalającymi ją szlakami komunikacyjnymi województwa łódzkiego oprócz zaawansowanego technologicznie ośrodka przemysłowego pozostaje dziś jednym z najistotniejszych centrów tranzytowych Polski. Szybki rozwój infrastruktury drogowej pociągnął za sobą także ogromne nasilenie ruchu pojazdów oraz zwiększoną liczbę kolizji drogowych w tym regionie. Uwarunkowania urbanistyczne miasta, a także liczne ośrodki przemysłowe leżą u podstaw wysokiego wskaźnika wypadkowości oraz specyfiki zagrożeń tego regionu.

Realizując kursy pierwszej pomocy na terenie Łodzi kurs kpp Łódź oraz województwa łódzkiego nasz zespół dokłada wszelkich starań by przekazywana wiedza i umiejętności uwzględniały specyfikę zagrożeń występujących w regionie.

Kurs KPP Łódź

Nasze kursy pierwszej pomocy obejmują w programie najważniejsze zagadnienia związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Wiedza przekazywana na szkoleniach wraz z ćwiczeniami praktycznymi, zostały tak dobrane aby były przydatne w sytuacjach, które można napotkać. Kurs pierwszej pomocy Łódź jest prowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów. Program składa się z ćwiczeń praktycznych i części teoretycznych. Uczestnicy nie muszą posiadać wcześniejszej wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy ani specjalnie przygotowywać się do uczestnictwa w zajęciach. Kursy KPP w Łodzi zakończone są wystawieniem zaświadczenia.

Kursy pierwszej pomocy w Łodzi

Właściciele firm oprócz organizacji obowiązujących kursów z zasad BHP, powinni pamiętać też o możliwości zorganizowania innego rodzaju kursu, identycznie ważnego oraz pomocnego zarówno dla pracowników i wszystkich osób, które znajdą się w pobliżu firmy tudzież innej instytucji. Gra toczy się bezsprzecznie o kurs pierwszej pomocy, jaki coraz to częściej łączony jest z innymi kursami. Czemu kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy to idealna inwestycja? Albowiem taki kurs kpp Łódź może okazać się ratunkiem w sytuacjach nagłych - zdobyta na nim wiedza spowoduje, że pracownicy z pokaźniejsza doza odpowiedzialności oraz wiedzy podejdą do podejmowania znaczących działań, oszczędzając tym samym czas oraz być może ocalając życie innych robotników.

Jednakże nie jedynie dyrektorzy firm oraz instytucji powinni zainteresować się tematem kursów. Szefowie łaskawie patrzą na pretendentów, którzy już w trakcie studiów czy również w uprzedniej pracy angażowali się w praktyki, odbyli szkolenie pierwsza pomoc bądź przynajmniej działali jako wolontariusze w jakiejś organizacji pozarządowej. Potrzebuje się od przyszłego pracobiorcy udokumentowania swojego rozwoju, najlepiej w postaci certyfikatów i dyplomów uczestnictwa w kompetentnych szkoleniach - takie dyplomy proponuje chociażby szkolenie kwalifikowana pierwsza pomoc. Kilka mocnych pozycji w życiorysie zawodowym, potwierdzonych dobrym zaświadczeniem to perfekcyjny sposób na przekonanie przyszłego szefa, że warto danego kandydata zatrudnić, a szkolenie kpp może przeważyć szalę na korzyść możliwego pracobiorcy. Od razu wiadomo, że będzie chciał się uczyć oryginalnych umiejętności oraz rozwijać zawodowo.

Kursy pierwszej pomocy organizują szczególnie firmy, które dysponują kadrą trenerów oraz zapleczem technicznym. Takie kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy na ogół przeprowadzane są w jednostkach, szkołach, instytucjach państwowych bądź też urzędach pracy - korzystają z nich zarówno dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Na pewno kursy kpp w Łodzi to dobra inwestycja z perspektywy szefa firmy a także zachwycający wpis w CV przypuszczalnego pracownika. Wiedza, jaką wolno pozyskać na takich szkoleniach to w szczególe umiejętności, jakie są w stanie okazać się bezcenne w kłopotliwych sytuacjach wypadkowych, w następstwie tego coraz więcej osób rozpoczyna interesować się tego rodzaju szkoleniami.

Zapraszamy na Kurs KPP Łódź

October
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Commencement: 2019-10-18
End: 2019-10-27
Dowborczyków 25
90-019 Łódź

A brief description of the trainings

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy realizowane przez Centrum Ratownictwa pozwalają na uzyskanie tytułu „Ratownika” zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym i tym samym uzyskanie najwyższego możliwego stopnia przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który dostępny jest dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego.

Kursy pierwszej pomocy (kwalifikowanej) organizowane są przez Centrum Ratownictwa w miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin i Białystok.

Organizowane przez nasz zespół szkolenia i kursy pierwszej pomocy składają się głównie z ćwiczeń praktycznych, pozorowanych akcji ratunkowych, dlatego prosimy o ubranie się w odzież sportową. Kurs KPP nie wymaga od uczestników uprzedniego przygotowania się w sposób merytoryczny do szkoleń i kursów. Po odbytym szkoleniu proponujemy zakup podręcznika kieszonkowego „Poradnik ratownictwa” w cenie 25 zł , który stanowić będzie przypomnienie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Warto mieć ze sobą notatnik i coś do pisania. Po przeszkoleniu uczestnicy otrzymują zaświadczenia w formie imiennego certyfikatu, potwierdzające zdobyte umiejętności. Uczestnicy kursów KPP kończących się egzaminem teoretyczno-praktycznym otrzymują zaświadczenie o uzyskaniu tytułu "Ratownika".

The scope of the course

Kurs pierwszej pomocy obejmuje swoim zakresem najważniejsze elementy pierwszej pomocy, które mogą być przydatne w codziennych sytuacjach.

Aż 41 godzin kursu poświęconych jest na realizację ćwiczeń praktycznych oraz pozorowanych akcji ratunkowych. Zespół Instruktorów Centrum Ratownictwa może poszczycić się jednym z najwyższych w Polsce wskaźników zdawalności egzaminu naszych kursantów potwierdzonym na grupie ponad 5000 wyszkolonych ratowników w resortach M.O.N. i M.S.W.

Kursy pierwszej pomocy

Wszystkie kursy KPP realizuje zespół profesjonalnych instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej.

Kurs pierwszej pomocy

Każdy kurs KPP prowadzony jest w oparciu o decyzję administracyjną Wojewody Dolnośląskiego i zakończony jest państwowym egzaminem na tytuł „Ratownika”.

Kurs KPP określony jest ramowym programem kursu opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

Price

Możliwość płatności w ratach

Cena kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla klientów indywidualnych wraz z egzaminem państwowym oraz opłatą za wydanie zaświadczenia wynosi 950 PLN.

Nasi kursanci otrzymują:

 • dostęp do Strefy Klienta
 • komplet materiałów szkoleniowych
 • dostęp do wykorzystywanych w trakcie kursu prezentacji
 • materiały e-learningowe
 • Cena kursu zawiera koszty pracy instruktorów, sprzętu i wszelkich innych wykorzystywanych podczas szkolenia materiałów dydaktycznych. Podana kwota jest ceną brutto.

  MASZ MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZYĆ W KURSIE ZA 550 PLN. Umożliwiamy też płatność w RATACH. Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

  Become a KPP Rescuer
  with the Centrum Ratownictwa!

  The KPP course from the Centrum Ratownictwa
  is not only knowledge and skills,
  but also an amazing adventure.

  Check the dates
  Show the course schedule

  Registration form for the course

  If the invoice for the training is to be issued to the company, enter its VAT number in the box below

  The processing of personal data is necessary for the performance of the contract to which the data subject is a party, or to take action at the request of the data subject before concluding the contract and is necessary to fulfill the legal obligation of the administrator.
  The administrator of personal data is Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., with its registered office in Wrocław at Długa Street 16B/93, entered into the National Court Register under the number 0000405373. You can contact the data administrator by email at biuro@centrumratownictwa.com or by phone +48 515298555.

  The nearest dates

  02
  August

  Łódź

  KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

  Sign up
  18
  October

  Łódź

  KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

  Sign up