Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy | 2019.07.12 Lublin

Lublin

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Lublin

Lublin zwany jest Bramą Wschodu, wizytówką Polski w kontaktach z krajami Partnerstwa Wschodniego. W Lublinie działa utworzony w 2005 roku Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, stanowiący centrum naukowo-badawcze. Jest to miejsce spotkań instytucji naukowych z przedsiębiorstwami, a celem projektu są wspólne inwestycje w innowacyjne technologie. Lublin jest miastem prężnie rozwijającym się dzięki utworzeniu Podstrefy Ekonomicznej Lublin należącej do Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec, w której z każdym rokiem przybywa inwestorów. Jako stolica województwa lubelskiego pełni rolę administracyjnego i gospodarczego centrum regionu wschodniego, a ze względu na siedmiowiekową historię oraz położenie w wielokulturowym tyglu jest również największym ośrodkiem akademickim we wschodniej części Polski. Na cieszących się renomą uczelniach publicznych i w zdobywających prestiż niepublicznych szkołach wyższych studiuje ponad 70 tys. osób, z Polski i krajów sąsiadujących.

Kurs KPP Lublin

Podejmowane w Lublinie działania związane są z rożnymi dziedzinami życia, są to m.in.: inicjatywy na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, zarządzania miastem, projekty w obszarze kultury i nauki. Są one możliwe przede wszystkim dzięki współpracy władz i urzędów, jak i bezpośrednich związków wielu instytucji, firm i organizacji pozarządowych. Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, władz miasta, ale i osób indywidualnych oferuje szeroką gamę szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Na organizowane przez nas otwarte kursy pierwszej pomocy Lublin - kursy KPP Lublin i szkolenia BLS-AED zapraszamy osoby odpowiedzialne w zakładach pracy za udzielanie pierwszej pomocy, organizatorów wszelkich imprez kulturalnych o charakterze masowym i eventów.

Lipiec
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Rozpoczęcie: 2019-07-12
Zakończenie: 2019-07-21
Al. Zygmuntowskie 4A
20-410 Lublin

Krótki opis szkoleń

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy realizowane przez Centrum Ratownictwa pozwalają na uzyskanie tytułu „Ratownika” zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym i tym samym uzyskanie najwyższego możliwego stopnia przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który dostępny jest dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego.

Kursy pierwszej pomocy (kwalifikowanej) organizowane są przez Centrum Ratownictwa w miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin i Białystok.

Organizowane przez nasz zespół szkolenia i kursy pierwszej pomocy składają się głównie z ćwiczeń praktycznych, pozorowanych akcji ratunkowych, dlatego prosimy o ubranie się w odzież sportową. Kurs KPP nie wymaga od uczestników uprzedniego przygotowania się w sposób merytoryczny do szkoleń i kursów. Po odbytym szkoleniu proponujemy zakup podręcznika kieszonkowego „Poradnik ratownictwa” w cenie 25 zł , który stanowić będzie przypomnienie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Warto mieć ze sobą notatnik i coś do pisania. Po przeszkoleniu uczestnicy otrzymują zaświadczenia w formie imiennego certyfikatu, potwierdzające zdobyte umiejętności. Uczestnicy kursów KPP kończących się egzaminem teoretyczno-praktycznym otrzymują zaświadczenie o uzyskaniu tytułu "Ratownika".

Zakres kursu

Kurs pierwszej pomocy obejmuje swoim zakresem najważniejsze elementy pierwszej pomocy, które mogą być przydatne w codziennych sytuacjach.

Aż 41 godzin kursu poświęconych jest na realizację ćwiczeń praktycznych oraz pozorowanych akcji ratunkowych. Zespół Instruktorów Centrum Ratownictwa może poszczycić się jednym z najwyższych w Polsce wskaźników zdawalności egzaminu naszych kursantów potwierdzonym na grupie ponad 5000 wyszkolonych ratowników w resortach M.O.N. i M.S.W.

Kursy pierwszej pomocy

Wszystkie kursy KPP realizuje zespół profesjonalnych instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej.

Kurs pierwszej pomocy

Każdy kurs KPP prowadzony jest w oparciu o decyzję administracyjną Wojewody Dolnośląskiego i zakończony jest państwowym egzaminem na tytuł „Ratownika”.

Kurs KPP określony jest ramowym programem kursu opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

Cena

Możliwość płatności w ratach

Cena kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla klientów indywidualnych wraz z egzaminem państwowym oraz opłatą za wydanie zaświadczenia wynosi 950 PLN.

Nasi kursanci otrzymują:

 • dostęp do Strefy Klienta
 • komplet materiałów szkoleniowych
 • dostęp do wykorzystywanych w trakcie kursu prezentacji
 • materiały e-learningowe
 • Cena kursu zawiera koszty pracy instruktorów, sprzętu i wszelkich innych wykorzystywanych podczas szkolenia materiałów dydaktycznych. Podana kwota jest ceną brutto.

  MASZ MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZYĆ W KURSIE ZA 550 PLN. Umożliwiamy też płatność w RATACH. Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

  Zostań Ratownikiem KPP
  z Centrum Ratownictwa!

  Kurs KPP z Centrum Ratownictwa
  to nie tylko wiedza i umiejętności,
  ale także niesamowita przygoda.

  Sprawdź terminy
  Pokaż harmonogram kursu

  Formularz zapisu na kurs

  Jeżeli faktura za szkolenie ma być wystawiona na firmę, wprowadź jej NIP w poniższe pole

  Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.
  Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

  Najbliższe terminy

  12
  Lipiec

  Lublin

  KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

  Zapisz się
  04
  Październik

  Lublin

  KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

  Zapisz się