Transport medyczny międzynarodowy

Krótki opis szkoleń

Nasze usługi w zakresie transportu międzynarodowego świadczymy z każdego miejsca na świecie. W zależności od sytuacji, warunków, okoliczności jesteśmy w stanie zaproponować transport naziemny lub lotniczy z odpowiednio dobranym zespołem w zależności od stanu zdrowia poszkodowanego (ratownik medyczny, lekarz, pielęgniarka). Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych, firm oraz ubezpieczycieli na całym świecie. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, ponieważ mamy świadomość jak istotny w tego typu usłudze jest czas realizacji, bezpieczeństwo oraz komfort. Wszystkie usługi realizujemy z wykorzystaniem nowocześnie wyposażonych środków transportu, a nasze pojazdy są zgodne z aktualnie obowiązującą normą PN-EN 1789:2011 "pojazdy medyczne i ich wyposażenie - ambulanse drogowe".

Zakres kursu

 • Transport z zagranicznych placówek medycznych do kraju/domu lub szpitala
 • Transport pacjentów wymagających intensywnej terapii
 • Transport naziemny
 • Transport lotniczy
 • Cena

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania szczegółowej oferty oraz określenia najszybszego terminu realizacji. Cena transportu uzależniona jest od wyboru środka transportu, lokalizacji początkowej – lokalizacji końcowej, wymogów związanych z obsadą zespołu.

  Kontakt:

  Wrocław

  ul. Muchoborska 14
  54-424 Wrocław
  tel: (+48) 515 298 555
  tel: (+48) 071 782 09 01
  Aleksandra Eljasińska
  kierownik biura CR

  Warszawa

  ul. Domaniewska 32
  02-672 Warszawa
  tel: (+48) 519 482 486
  Wojciech Urban
  manager sprzedaży

  Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

  Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

  Wyślij