Transport medyczny międzynarodowy

Krótki opis szkoleń

Transport medyczny międzynarodowy

Nasze usługi w zakresie medycznego transportu międzynarodowego świadczymy z każdego miejsca na świecie. W zależności od sytuacji, warunków, okoliczności jesteśmy w stanie zaproponować specjalistyczny transport medyczny - zarówno naziemny jak i lotniczy z odpowiednio dobranym zespołem w zależności od stanu zdrowia poszkodowanego (ratownik medyczny, lekarz, pielęgniarka).

Międzynarodowy transport medyczny - dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych, firm oraz ubezpieczycieli na całym świecie. Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, ponieważ mamy świadomość jak istotny w tego typu usłudze jest czas realizacji, bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta. Wszystkie usługi realizujemy z wykorzystaniem nowocześnie wyposażonych środków transportu, a nasze pojazdy są zgodne z aktualnie obowiązującą normą PN-EN 1789:2011 "pojazdy medyczne i ich wyposażenie - ambulanse drogowe".

Zakres kursu

 • Transport z zagranicznych placówek medycznych do kraju/domu lub szpitala
 • Transport pacjentów wymagających intensywnej terapii
 • Transport medyczny naziemny
 • Transport medyczny lotniczy
 • Cena

  Transport medyczny międzynarodowy cennik

  Do każdego potencjalnego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi operatorami w celu przygotowania szczegółowej oferty kosztowej oraz określenia najszybszego terminu realizacji.

  Transport medyczny z zagranicy cena

  Cennik transportu medycznego międzynarodowego uzależniony jest od wielu czynników, w tym od wyboru środka transportu [ambulans / helikopter], lokalizacji początkowej – lokalizacji końcowej, wymogów związanych z obsadą zespołu. Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje transport medyczny do Polski z zagranicy osób poszkodowanych w wypadkach czy też chorych, jaka jest cena transportu medycznego np. z konkretnej placówki w Wielkiej Brytanii czy innego państwa? Zadzwoń, podaj szczegóły - określimy wszystkie parametry techniczne i określimy czas w jakim będziemy w stanie pomóc.

  Kontakt:

  Wrocław

  ul. Muchoborska 14
  54-424 Wrocław
  tel: (+48) 517 123 112
  tel: (+48) 071 782 09 01
  Aleksandra Eljasińska
  Kursy dla osób indywidualnych

  Warszawa

  ul. Domaniewska 32
  02-672 Warszawa
  tel: (+48) 519 482 486
  Wojciech Urban
  Obsługa klientów biznesowych

  Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

  Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

  Wyślij