Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy | 2018.06.15 Wrocław

Wrocław

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Wrocław

Jako wiodący w Polsce ośrodek szkoleniowy wywodzimy się ze stolicy Dolnego Śląska - Wrocławia. Swoją ofertę szkoleń w zakresie pierwszej pomocy adresujemy do wszystkich firm i instytucji z tego regionu. Kursy pierwszej pomocy prowadzone są na terenie Wrocławia oraz województwa dolnośląskiego od początku istnienia Centrum Ratownictwa. Jako siedziba naszego ośrodka Wrocław wraz z jego okolicami zawsze pozostawał szczególnym miejscem w działalności naszej firmy.

Kurs KPP Wrocław

W ciągu 12 lat naszej działalności do dnia dzisiejszego we Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy i całym regionie przeprowadziliśmy Kurs KPP Wrocław dla ok 400 firm i instytucji. Na Dolnym Śląsku dysponujemy bogatą bazą dydaktyczną oraz kadrą instruktorską. To również region, w którym mamy największe możliwości przygotowania szkoleń oraz kursów o tematyce pierwszej pomocy.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Wrocław dla osób prywatnych składa się ze specjalnie ułożonego programu bogatego w ćwiczenia praktyczne. Podczas szkolenia omawiana jest wiedza teoretyczna, która daje solidne podstawy do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wraz z ćwiczeniami, kursanci zdobywają niezbędne podstawowe umiejętności w zakresie ratownictwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Czerwiec
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Rozpoczęcie: 2018-06-15
Zakończenie: 2018-06-24
ul. Ostrowskiego 22
53-238 Wrocław

Krótki opis szkoleń

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy realizowane przez Centrum Ratownictwa pozwalają na uzyskanie tytułu „Ratownika” zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym i tym samym uzyskanie najwyższego możliwego stopnia przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który dostępny jest dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego.

Kursy pierwszej pomocy (kwalifikowanej) organizowane są najczęściej przez Centrum Ratownictwa w miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice i Łódź.

Organizowane przez nasz zespół szkolenia i kursy pierwszej pomocy składają się głównie z ćwiczeń praktycznych, pozorowanych akcji ratunkowych, dlatego prosimy o ubranie się w odzież sportową. Kurs KPP nie wymaga od uczestników uprzedniego przygotowania się w sposób merytoryczny do szkoleń i kursów. Po odbytym szkoleniu proponujemy zakup podręcznika kieszonkowego „Poradnik ratownictwa” w cenie 25 zł , który stanowić będzie przypomnienie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Warto mieć ze sobą notatnik i coś do pisania. Po przeszkoleniu uczestnicy otrzymują zaświadczenia w formie imiennego certyfikatu, potwierdzające zdobyte umiejętności. Uczestnicy kursów KPP kończących się egzaminem teoretyczno-praktycznym otrzymują zaświadczenie o uzyskaniu tytułu "Ratownika".

Zakres kursu

Kurs pierwszej pomocy obejmuje swoim zakresem najważniejsze elementy pierwszej pomocy, które mogą być przydatne w codziennych sytuacjach.

Aż 41 godzin kursu poświęconych jest na realizację ćwiczeń praktycznych oraz pozorowanych akcji ratunkowych. Zespół Instruktorów Centrum Ratownictwa może poszczycić się jednym z najwyższych w Polsce wskaźników zdawalności egzaminu naszych kursantów potwierdzonym na grupie ponad 5000 wyszkolonych ratowników w resortach M.O.N. i M.S.W.

Kursy pierwszej pomocy realizuje zespół instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej.

Kurs prowadzony jest w oparciu o decyzję administracyjną Wojewody Dolnośląskiego i zakończony jest państwowym egzaminem na tytuł „Ratownika”.

Kurs KPP określony jest ramowym programem kursu opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

Cena

Cena kursu zawiera koszty pracy instruktorów, sprzętu i wszelkich innych wykorzystywanych podczas szkolenia materiałów dydaktycznych. Podana kwota jest ceną brutto.

Cena kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla klientów indywidualnych wraz z egzaminem państwowym oraz opłatą za wydanie zaświadczenia wynosi 950 PLN.

MASZ MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZYĆ W KURSIE ZA 550 PLN. Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Pokaż harmonogram kursu

Formularz zapisu na kurs

Najbliższe terminy

15
Czerwiec

Wrocław

KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

Zapisz się
24
Czerwiec

Wrocław

Recertyfikacja KPP

Zapisz się

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 515 298 555
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
kierownik biura CR

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
manager sprzedaży

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przesyłanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu kontaktowym w celach przedstawienia oferty szkoleniowej, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) („Ustawa") przez Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.i podmioty powiązane.

Wyślij