Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Wrocław

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Wrocław

Jako wiodący w Polsce ośrodek szkoleniowy wywodzimy się ze stolicy Dolnego Śląska - Wrocławia. Swoją ofertę szkoleń w zakresie pierwszej pomocy adresujemy do wszystkich firm i instytucji z tego regionu. Kursy pierwszej pomocy prowadzone są na terenie Wrocławia oraz województwa dolnośląskiego od początku istnienia Centrum Ratownictwa. Jako siedziba naszego ośrodka Wrocław wraz z jego okolicami zawsze pozostawał szczególnym miejscem w działalności naszej firmy.

Kurs KPP Wrocław

W ciągu 12 lat naszej działalności do dnia dzisiejszego we Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy i całym regionie przeprowadziliśmy Kurs KPP Wrocław dla ok 400 firm i instytucji. Na Dolnym Śląsku dysponujemy bogatą bazą dydaktyczną oraz kadrą instruktorską. To również region, w którym mamy największe możliwości przygotowania szkoleń oraz kursów o tematyce pierwszej pomocy.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Wrocław dla osób prywatnych składa się ze specjalnie ułożonego programu bogatego w ćwiczenia praktyczne. Podczas szkolenia omawiana jest wiedza teoretyczna, która daje solidne podstawy do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wraz z ćwiczeniami, kursanci zdobywają niezbędne podstawowe umiejętności w zakresie ratownictwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Najbliższy termin

Zapisz się
Listopad
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Rozpoczęcie: 2018-11-30
Zakończenie: 2018-12-09
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław

Krótki opis szkoleń

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy realizowane przez Centrum Ratownictwa pozwalają na uzyskanie tytułu „Ratownika” zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym i tym samym uzyskanie najwyższego możliwego stopnia przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który dostępny jest dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego.

Kursy pierwszej pomocy (kwalifikowanej) organizowane są najczęściej przez Centrum Ratownictwa w miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice i Łódź.

Organizowane przez nasz zespół szkolenia i kursy pierwszej pomocy składają się głównie z ćwiczeń praktycznych, pozorowanych akcji ratunkowych, dlatego prosimy o ubranie się w odzież sportową. Kurs KPP nie wymaga od uczestników uprzedniego przygotowania się w sposób merytoryczny do szkoleń i kursów. Po odbytym szkoleniu proponujemy zakup podręcznika kieszonkowego „Poradnik ratownictwa” w cenie 25 zł , który stanowić będzie przypomnienie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Warto mieć ze sobą notatnik i coś do pisania. Po przeszkoleniu uczestnicy otrzymują zaświadczenia w formie imiennego certyfikatu, potwierdzające zdobyte umiejętności. Uczestnicy kursów KPP kończących się egzaminem teoretyczno-praktycznym otrzymują zaświadczenie o uzyskaniu tytułu "Ratownika".

Zakres kursu

Kurs pierwszej pomocy obejmuje swoim zakresem najważniejsze elementy pierwszej pomocy, które mogą być przydatne w codziennych sytuacjach.

Aż 41 godzin kursu poświęconych jest na realizację ćwiczeń praktycznych oraz pozorowanych akcji ratunkowych. Zespół Instruktorów Centrum Ratownictwa może poszczycić się jednym z najwyższych w Polsce wskaźników zdawalności egzaminu naszych kursantów potwierdzonym na grupie ponad 5000 wyszkolonych ratowników w resortach M.O.N. i M.S.W.

Kursy pierwszej pomocy realizuje zespół instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej.

Kurs prowadzony jest w oparciu o decyzję administracyjną Wojewody Dolnośląskiego i zakończony jest państwowym egzaminem na tytuł „Ratownika”.

Kurs KPP określony jest ramowym programem kursu opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

Cena

Cena kursu zawiera koszty pracy instruktorów, sprzętu i wszelkich innych wykorzystywanych podczas szkolenia materiałów dydaktycznych. Podana kwota jest ceną brutto.

Cena kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla klientów indywidualnych wraz z egzaminem państwowym oraz opłatą za wydanie zaświadczenia wynosi 950 PLN.

MASZ MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZYĆ W KURSIE ZA 550 PLN. Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

Pokaż harmonogram kursu

Najbliższe terminy

30
Listopad

Wrocław

KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

Zapisz się
15
Luty

Wrocław

KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

Zapisz się

Kontakt:

Wrocław

ul. Muchoborska 14
54-424 Wrocław
tel: (+48) 515 298 555
tel: (+48) 071 782 09 01
Aleksandra Eljasińska
kierownik biura CR

Warszawa

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
tel: (+48) 519 482 486
Wojciech Urban
manager sprzedaży

Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

Zapoznałam/em się z Polityką prywatności i zasad przetwarzania danych osobowych, rozumiem ją i akceptuję.

Wyślij