Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy | 2019.07.19 Wrocław

Wrocław

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Wrocław

Jako wiodący w Polsce ośrodek szkoleniowy wywodzimy się ze stolicy Dolnego Śląska - Wrocławia. Swoją ofertę szkoleń w zakresie pierwszej pomocy adresujemy do wszystkich firm i instytucji z tego regionu. Kursy pierwszej pomocy prowadzone są na terenie Wrocławia oraz województwa dolnośląskiego od początku istnienia Centrum Ratownictwa. Jako siedziba naszego ośrodka Wrocław wraz z jego okolicami zawsze pozostawał szczególnym miejscem w działalności naszej firmy.

Kurs KPP Wrocław

W ciągu 12 lat naszej działalności do dnia dzisiejszego we Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy i całym regionie przeprowadziliśmy Kurs KPP Wrocław dla ok 400 firm i instytucji. Na Dolnym Śląsku dysponujemy bogatą bazą dydaktyczną oraz kadrą instruktorską. To również region, w którym mamy największe możliwości przygotowania szkoleń oraz kursów o tematyce pierwszej pomocy.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy Wrocław dla osób prywatnych składa się ze specjalnie ułożonego programu bogatego w ćwiczenia praktyczne. Podczas szkolenia omawiana jest wiedza teoretyczna, która daje solidne podstawy do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wraz z ćwiczeniami, kursanci zdobywają niezbędne podstawowe umiejętności w zakresie ratownictwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Lipiec
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Kurs KPP - Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
Rozpoczęcie: 2019-07-19
Zakończenie: 2019-07-28
ul. Muchoborska 10
54-424 Wrocław

Krótki opis szkoleń

Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy realizowane przez Centrum Ratownictwa pozwalają na uzyskanie tytułu „Ratownika” zgodnie z art. 13 Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym i tym samym uzyskanie najwyższego możliwego stopnia przeszkolenia w zakresie ratownictwa, który dostępny jest dla osób nie posiadających wykształcenia medycznego.

Kursy pierwszej pomocy (kwalifikowanej) organizowane są przez Centrum Ratownictwa w miastach: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin i Białystok.

Organizowane przez nasz zespół szkolenia i kursy pierwszej pomocy składają się głównie z ćwiczeń praktycznych, pozorowanych akcji ratunkowych, dlatego prosimy o ubranie się w odzież sportową. Kurs KPP nie wymaga od uczestników uprzedniego przygotowania się w sposób merytoryczny do szkoleń i kursów. Po odbytym szkoleniu proponujemy zakup podręcznika kieszonkowego „Poradnik ratownictwa” w cenie 25 zł , który stanowić będzie przypomnienie oraz poszerzenie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy. Warto mieć ze sobą notatnik i coś do pisania. Po przeszkoleniu uczestnicy otrzymują zaświadczenia w formie imiennego certyfikatu, potwierdzające zdobyte umiejętności. Uczestnicy kursów KPP kończących się egzaminem teoretyczno-praktycznym otrzymują zaświadczenie o uzyskaniu tytułu "Ratownika".

Zakres kursu

Kurs pierwszej pomocy obejmuje swoim zakresem najważniejsze elementy pierwszej pomocy, które mogą być przydatne w codziennych sytuacjach.

Aż 41 godzin kursu poświęconych jest na realizację ćwiczeń praktycznych oraz pozorowanych akcji ratunkowych. Zespół Instruktorów Centrum Ratownictwa może poszczycić się jednym z najwyższych w Polsce wskaźników zdawalności egzaminu naszych kursantów potwierdzonym na grupie ponad 5000 wyszkolonych ratowników w resortach M.O.N. i M.S.W.

Kursy pierwszej pomocy

Wszystkie kursy KPP realizuje zespół profesjonalnych instruktorów (lekarzy, ratowników i psychologów) z największym w Polsce doświadczeniem z zakresu Medycyny Ratunkowej.

Kurs pierwszej pomocy

Każdy kurs KPP prowadzony jest w oparciu o decyzję administracyjną Wojewody Dolnośląskiego i zakończony jest państwowym egzaminem na tytuł „Ratownika”.

Kurs KPP określony jest ramowym programem kursu opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia.

Cena

Możliwość płatności w ratach

Cena kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla klientów indywidualnych wraz z egzaminem państwowym oraz opłatą za wydanie zaświadczenia wynosi 950 PLN.

Nasi kursanci otrzymują:

 • dostęp do Strefy Klienta
 • komplet materiałów szkoleniowych
 • dostęp do wykorzystywanych w trakcie kursu prezentacji
 • materiały e-learningowe
 • Cena kursu zawiera koszty pracy instruktorów, sprzętu i wszelkich innych wykorzystywanych podczas szkolenia materiałów dydaktycznych. Podana kwota jest ceną brutto.

  MASZ MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZYĆ W KURSIE ZA 550 PLN. Umożliwiamy też płatność w RATACH. Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać więcej informacji.

  Zostań Ratownikiem KPP
  z Centrum Ratownictwa!

  Kurs KPP z Centrum Ratownictwa
  to nie tylko wiedza i umiejętności,
  ale także niesamowita przygoda.

  Sprawdź terminy
  Pokaż harmonogram kursu

  Formularz zapisu na kurs

  Jeżeli faktura za szkolenie ma być wystawiona na firmę, wprowadź jej NIP w poniższe pole

  Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy oraz jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.
  Administratorem danych osobowych jest Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Długiej 16B/93, wpisana do KRS pod numerem 0000405373. Możesz skontaktować się z administratorem danych drogą mailową biuro@centrumratownictwa.com lub telefoniczną tel. +48 515298555.

  Najbliższe terminy

  19
  Lipiec

  Wrocław

  KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

  Zapisz się
  20
  Wrzesień

  Wrocław

  KPP - KURS KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY

  Zapisz się