Kurs przetrwania | 2019.07.12

A brief description of the trainings

SURVIVAL to z definicji sztuka przetrwania, ale tak naprawdę to świadomość zagrożeń, zdolność ich przewidywania oraz wiedza i umiejętności, które w określonych okolicznościach uruchomią nasze działanie mające na celu nasz bezpieczny powrót do domu. Kurs przetrwania jest dedykowany dla osób, które chcą przygotować się do działania w sytuacjach kryzysowych oraz dla wszystkich chcących spędzić wolny czas w sposób aktywny i nietuzinkowy. Zajęcia w całości odbywają się w warunkach terenowych. Kurs realizowany jest przez zespół doświadczonych instruktorów.

The scope of the course

Program kursu jest kompilacją wiedzy teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych, które w odciętym od cywilizacji rejonie Bieszczad pozwolą przygotować się na przetrwanie w warunkach izolacji. W trakcie 3 dniowego kursu uczestnicy poznają survivalowe abc, czyli jak zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Price

Cena 3-dniowego kursu to 499,00 zł.
Show the course schedule

Registration form for the course

If the invoice for the training is to be issued to the company, enter its VAT number in the box below

The processing of personal data is necessary for the performance of the contract to which the data subject is a party, or to take action at the request of the data subject before concluding the contract and is necessary to fulfill the legal obligation of the administrator.
The administrator of personal data is Centrum Ratownictwa Sp. z o.o., with its registered office in Wrocław at Długa Street 16B/93, entered into the National Court Register under the number 0000405373. You can contact the data administrator by email at biuro@centrumratownictwa.com or by phone +48 515298555.

The nearest dates

12
July

KURS PRZETRWANIA

Sign up