Profilaktyka i bezpieczeństwo w okresie występowania pandemii wirusa SARS-CoV-2

Profilaktyka oparta na wiedzy

oraz właściwa edukacja społeczeństwa

stanowi klucz do walki z epidemią

Opis

Szkolenie realizowane jest w formie webinaru. Głównym celem jest przedstawienie zasad profilaktyki dotyczących wirusa SARS-CoV-2 opartych na wytycznych oraz zaleceniach Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS). Szkolenie systematyzuje wiedzę z zakresu rozprzestrzeniania się wirusa oraz ochrony przed zakażeniem, co przy obecnym natłoku informacji w mediach oraz internecie jest niezmiernie istotne. Jesteśmy przekonani, że właściwa profilaktyka oparta na wiedzy oraz właściwa edukacja społeczeństwa stanowi klucz do walki z epidemią.

W programie szkolenia zostały również ujęte bezpieczne zasady organizacji miejsca pracy oraz tworzenia punktów sanitarno-epidemiologicznych w firmach w czasie epidemii. Zarówno w czasie prezentacji, jak i po jej zakończeniu przewidziany jest czas na zadawanie pytań do naszego eksperta na temat wirusa SARS-CoV-2 oraz innych zagadnień dotyczących prezentowanego tematu.

Zakres

W zależności od potrzeb klienta zakres tematyczny oraz godzinowy jest dostosowywany, tak dla kadry zarządzającej, jak i pracowników firm.

W programie kursu przewidziana jest około godzinna prezentacja z zakresu profilaktyki dotyczącej wirusa SARS-CoV-2, w czasie której nasz certyfikowany przez WHO ekspert wyjaśnia czym jest wirus SARS-CoV-2, dlaczego jest niebezpieczny, jakie jest ryzyko zakażenia oraz dlaczego właściwa profilaktyka jest niezbędna w walce z epidemią. Ponad to prezentowane są dostępne oraz improwizowane środki zaradcze, a także instrukcje jak właściwie używać środków ochrony osobistej w ramach profilaktyki. W trakcie webinarium obalamy również mity na temat tego, co należy robić a czego nie należy robić, aby zapobiec własnemu zakażeniu oraz rozprzestrzenianiu się epidemii.

Cena

Ze względu na ustalany indywidualnie zakres tematyczny oraz godzinowy szkolenia zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu przygotowania oferty.

Wojciech Urban - tel. 519 482 486 - e-mail: biuro@centrumratownictwa.com

Zostań Ratownikiem KPP z Centrum Ratownictwa!

41 godzin zajęć praktycznych!
Realistyczne pozoracje!
Wysoka zdawalność!
Obejrzyj film i już dziś poczuj niepowtarzalną atmosferę naszych kursów!

Pokaż plan

Szkolenia otwarte

  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Switch to English
Kontakt
Szukaj