Recertification KPP | 2019.10.13

Check what our course is about and...

BECOME A HERO

FOR REAL

Recertyfikacja KPP Gdańsk

Duży ruch turystyczny oraz mocno rozwinięty przemysł wpływają na intensywny rozwój Trójmiasta. Koreluje to z bardzo intensywnym transportem ludzi i towarów. Nagromadzenie zarówno pracowników świetnie rozwijających się zakładów pracy jak i turystów chcących spędzić urlop w okolicach Trójmiasta powodują intensywny wzrost ilości wypadków w tych zakładach pracy jak i w przestrzeni publicznej. Właśnie dlatego Gdańsk będący centrum turystycznym i gospodarczym środkowego wybrzeża stał się stałym punktem na mapie szkoleń prowadzonych przez Centrum Ratownictwa.

Ilość kursantów przeszkolonych na terenie Gdańska w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy przez Centrum Ratownictwa pokazuje jak duże jest zapotrzebowanie na przeszkolonych ratowników w Trójmieście i jego okolicach. Należy jednak pamiętać, że nawet czynny zawodowo ratownik jest zobowiązany by zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 19 marca 2007 r. w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy recertyfikować swoje uprawnienia, ponieważ zaświadczenie o uzyskaniu tytułu Ratownika jest ważne przez okres 3 lat od daty jego wydania. Po upływie tego okresu należy ponownie przystąpić do egzaminu celem uzyskania nowego zaświadczenia.

Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do recertyfikacji razem z Centrum Ratownictwa. Recertyfikacja możliwa jest zawsze podczas ostatniego dnia kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy (niedziela). Szczegóły znajdziecie Państwo w naszym kalendarzu szkoleń.

Become a KPP Rescuer with the Centrum Ratownictwa!

41 hours of practical classes!
Realistic appearances!
High passability!
Watch the video and feel the unique atmosphere of our courses today!

Show the course schedule

Become a KPP Rescuer with the Centrum Ratownictwa!

The KPP course from the Centrum Ratownictwa
is not only knowledge and skills,
but also an amazing adventure.

The nearest dates

13
October

Gdańsk

Recertyfikacja KPP

Reserve spot
08
December

Gdańsk

Recertyfikacja KPP

Reserve spot