Szukasz profesjonalnego kursu KPP?
Kurs Pierwszej Pomocy

Zdobądź MOC ratowania ŻYCIA!

Pierwsze minuty często decydują o przeżyciu osoby poszkodowanej w wypadku.

Nikt szybciej nie udzieli pomocy niż świadek zdarzenia.

Możesz nim być Ty! Naucz się ratować życie!

Zobacz terminy Zobacz program

Cena:

399.00 zł

Cena kursu BLS-AED wynosi 399 zł brutto za osobę.

Kurs trwa 4 godziny.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje certyfikat ukończenia, w języku polskim i angielskim.

Cena kursu zawiera koszt pracy instruktorów, sprzętu i wszelkich innych wykorzystywanych podczas szkolenia materiałów dydaktycznych.

Nasi kursanci otrzymują również:

  • dostęp do Strefy Klienta
  • komplet materiałów szkoleniowych
  • materiały e-learningowe

Opis kursu:

Kurs jest prowadzony w języku angielskim. Na kursie BLS-AED zdobędziesz podstawowe umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz nauczysz się resuscytacji, obsługi defibrylatora AED.

Pierwsza pomoc to kilka naprawdę prostych czynności. Liczy się jednak czas, w jakim zostaną podjęte, pewność i automatyczność Twojego działania i właśnie dlatego tak ważne są ćwiczenia praktyczne, na których opieramy nasz kurs.

W trakcie kursu nauczysz się rozpoznawać zatrzymanie oddechu oraz utratę przytomności. Poznasz podstawy resuscytacji krążeniowo-oddechowej, nauczysz się wykorzystać sprzęt dostępny w podstawowej, samochodowej apteczce, a także przećwiczysz różne scenariusze wykorzystania przenośnego defibrylatora zewnętrznego AED.

Szczegółowy program kursu
Nr Tematyka Dzień Czas
1 Resuscytacja krążeniowo-oddechowa dorosłych (przyczyny zatrzymania krążenia ze szczególnym uwzględnieniem nagłych zagrożeń krążeniowych i oddechowych, łańcuch przeżycia) 1 T 30
2 Resuscytacja. Pokaz użycia i działania automatycznego defibrylatora zewnętrznego 1 P 60
3 Pozycja boczna bezpieczna. Zadławienia 1 P 60
4 Rany, złamania, skręcenia, stłuczenia - rany oraz urazy tkanek miękkich i narządu ruchu 1 P 30
5 Zagrożenia krążeniowe oraz inne rozpoznania internistyczne zagrażające życiu 1 T 30
6 Zasady prowadzenia działań ratunkowych na miejscu zdarzenia. 1 P 30
Pierwsza pomoc w stanach zagrożenia życia-ENG
Wszystkie Wrocław Warszawa Łódź Gdańsk Poznań Szczecin Bydgoszcz Katowice Lublin Olsztyn Kraków Zielona Góra Koszalin Białystok Kielce Rzeszów Bielsko-Biała Jelenia Góra
Najczęściej zadawane pytania

Potrzebujesz podstawowego kursu z pierwszej pomocy? Chcesz wiedzieć, jak udzielić pomocy poszkodowanemu, wykonać resuscytację i skorzystać z defibrylatora AED? Nie masz czasu na kilkudniowe kursy?

Nasz kurs pierwszej pomocy BLS-AED pozwala na zdobycie najpotrzebniejszej ratowniczej wiedzy w stosunkowo krótkim czasie. Nasi doświadczeni Instruktorzy wybrali dla Was najpotrzebniejsze elementy pierwszej pomocy, które przydadzą się zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Nie potrzebne Ci podręczniki. Teorię otrzymasz za pomocą krótkich wykładów przeplatanych praktyką. Wszystko to w formie jednodniowego szkolenia.

Kursy BLS AED - co warto wiedzieć o tych szkoleniach?

Na kursie BLS-AED nauczysz się podstawowych umiejętności związanych z udzielaniem pierwszej pomocy, resuscytacji, obsługi defibrylatora AED. Tak jak na innych naszych szkoleniach, najważniejsza jest dla nas praktyka. Dlatego też dostarczymy Ci sporej dawki ćwiczeń ze sprawności, których umiejętność prawidłowego wykonania jest niezbędna do ratowania życia (oczywiście nie zabraknie merytorycznych wykładów!)

Czego można nauczyć się na kursie BLS-AED?

Kurs to przygotowanie do wykonywania wszystkich elementarnych działań z zakresu pierwszej pomocy. Poćwiczysz wykonywanie resuscytacji, defibrylację przy użyciu AED, a także postępowanie z osobą nieprzytomną, reagowanie przy zadławieniach i układanie poszkodowanego w pozycję boczną. Nie obędzie się również bez poruszenia tematu opatrywania ran, złamań, skręceń i innych urazów. Pouczymy się też o zasadach prowadzenia działań ratunkowych i zagrożeniach krążeniowych oraz innych rozpoznaniach internistycznych zagrażających życiu. Szkolenie BLS AED sprawi, że każdy uczestnik wyjdzie z kursu z rzetelną wiedzą i umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy.

Ile kosztuje i jak długo trwa kurs BLS-AED?

Kurs BLS AED cena - to 249 zł brutto za osobę, a zajęcia trwają 4 godziny. Osoby zainteresowane bardziej rozbudowanym kursem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, na którym pozytywna ocena podczas egzaminowania przynosi tytuł "Ratownika".