Szukasz profesjonalnego kursu KPP?
Uczymy skutecznie ratować życie
Jako największy ośrodek szkoleniowy w Polsce, od ponad 18 lat prowadzimy kursy pierwszej pomocy i specjalistyczne szkolenia ratownicze, o bezkompromisowej jakości, które realizuje zespół ponad 150 doświadczonych ratowników medycznych.
Kursy dla Ciebie Szkolenia dla firm i instytucji

O nas

Centrum Ratownictwa jest instytucją, której celem jest opracowywanie oraz wdrażanie na terytorium Polski najnowocześniejszych osiągnięć z zakresu ratownictwa oraz medycyny ratunkowej. W swojej ofercie zawiera pełną gamę szkoleń skierowanych do firm i instytucji, dla których bezpieczeństwo ich personelu oraz osób postronnych stanowi jeden z priorytetów działania.

Środowisko medyczne od dawna podkreśla jak poważnym problemem współczesnej Europy jest zapewnienie bezpieczeństwa społeczeństwu, coraz głębiej uwikłanemu w zagrożeniach zaawansowanego technologicznie świata. Budowanie skutecznego systemu reagowania oraz niesienia wczesnej pomocy medycznej ofiarom wypadków i katastrof jest w ostatnich latach głównym celem polskiej medycyny ratunkowej.

Tymczasem badania naukowe oraz opracowania statystyczne prowadzone w krajach dawnej Unii Europejskiej wykazują, że na równi ze skutecznością działania zawodowych służb ratowniczych stawiana jest umiejętność profesjonalnego i zdecydowanego działania osób, które jako pierwsze stały się świadkami sytuacji zagrożenia ludzkiego życia.

Zobacz co mówią uczestnicy naszych kursów

Wasze opinie są dla nas ważne

Doświadczenie