Szukasz profesjonalnego kursu KPP?

Aplikacja Ratownik

  • Wzywanie pomocy
  • Mapa AED
  • Testy KPP

Testy KPP

Aplikacja zawiera dwa moduły: NAUKA I WYJAŚNIENIA oraz SYMULATOR EGZAMINU.
W module Nauka znajdziesz testy KPP z prawidłowymi odpowiedziami oraz wyjaśnieniami do prawidłowych odpowiedzi. W Symulatorze egzaminu odpowiadając na 30 losowo wybranych pytań zdasz próbny test KPP.

Zrzut 1
Aktualna baza pytań
Pełna i stale aktualizowana baza 250 pytań testowych do egzaminu na RATOWNIKA, zgodna z aktualizacją wydaną przez Centrum Egzaminów Medycznych CEM dn. 21.01.2020. Dzięki naszej aplikacji możesz sprawdzić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminu kończącego kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy KPP.
Zrzut 2
Wyjaśnienia do pytań
Jedyna aplikacja do testów KPP zawierająca pytania z wyjaśnieniami do prawidłowych odpowiedzi. Wyjaśnienia zostały opracowane przez Egzaminatorów Centrum Ratownictwa, czyli zespół doświadczonych lekarzy oraz ratowników medycznych, którzy na co dzień realizują setki szkoleń KPP oraz kursów pierwszej pomocy.
Zrzut 3
Najlepsze opinie
Rewelacyjne opinie użytkowników aplikacji! Średnia ocen 4,9, wyliczona na podstawie niemalże 600 opinii. Ponad 10 tys. pobrań w pierwszym roku od uruchomienia. Pobierz i przekonaj się sam! Niezależnie od urządzenia i systemu, z którego korzystasz możesz pobrać naszą aplikację ze sklepu Google Play i App Store.

Mapa AED

Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy znajduje się defibrylator.
Potwierdź jego lokalizację lub zgłoś brak AED, gdy w danym miejscu nie ma defibrylatora.
Razem tworzymy mapę #polskaMapaAED.

Zrzut 4
Zrzut 5

Zgłoś sugestię AED w aplikacji RATOWNIK, uzasadnij w opisie dlaczego Twoim zdaniem w tym miejscu powinno pojawić się AED, a my spróbujemy przekonać lokalne władze lub zarządcę terenu, aby wyposażył to miejsce w defibrylator.

Wzywanie pomocy

Potrzebujesz pomocy lub jesteś świadkiem wypadku?
Klikając Wezwij Pomoc połączysz się z numerem 112, a jako Ratownik Obywatelski możesz dołączyć do akcji ratunkowej lub dodatkowo powiadomić innych Ratowników o zdarzeniu.

Zrzut 6
Zrzut 7

Jeśli ktoś w Twojej okolicy WEZWIE POMOC przez aplikację,
Ty jako Ratownik Obywatelski otrzymasz o tym powiadomienie.
Po dołączeniu do akcji aplikacja będzie nawigowała Cię do miejsca zdarzenia. Dostaniesz też powiadomienie o tym, co na miejscu zdarzenia jest potrzebne do udzielenia pomocy.