Testy KPP - pobierz aplikację

Przygotuj się do egzaminu na RATOWNIKA KPP

Jedyna aplikacja, która zawiera pełną i stale aktualizowaną BAZĘ PYTAŃ TESTOWYCH do egzaminu na RATOWNIKA.

Baza pytań jest zgodna z aktualizacją wydaną dn. 21.01.2020 przez Centrum Egzaminów Medycznych. Oprócz Testów KPP uzyskujesz w niej dostęp do kursów e-learningowych oraz lokalizatora defibrylatorów AED.

BEZPŁATNA APLIKACJA

Pobierz

Korzyść 1 obrazek

Aktualna baza pytań

Pełna i stale aktualizowana baza 250 pytań testowych do egzaminu na RATOWNIKA, zgodna z aktualizacją wydaną przez Centrum Egzaminów Medycznych CEM dn. 21.01.2020. Dzięki naszej aplikacji możesz sprawdzić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminu kończącego kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy KPP.

Korzyść 2 obrazek

Wyjaśnienia do pytań

Jedyna aplikacja do testów KPP zawierająca pytania z wyjaśnieniami do prawidłowych odpowiedzi. Wyjaśnienia zostały opracowane przez Egzaminatorów Centrum Ratownictwa, czyli zespół doświadczonych lekarzy oraz ratowników medycznych, którzy na co dzień realizują setki szkoleń KPP oraz kursów pierwszej pomocy.

Korzyść 3 obrazek

Najlepsze opinie

Rewelacyjne opinie użytkowników aplikacji! Średnia ocen 4,9, wyliczona na podstawie niemalże 600 opinii. Ponad 10 tys. pobrań w pierwszym roku od uruchomienia. Pobierz i przekonaj się sam! Niezależnie od urządzenia i systemu, z którego korzystasz możesz pobrać naszą aplikację ze sklepu Google Play i App Store.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 5 listopada 2019

Po prostu super, działa bezproblemowo, nauka czysta przyjemność. Dzięki niej egzamin KPP zaliczony bez problemu. POLECAM!!!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 4 grudnia 2019

Bardzo pomocna aplikacja, komentarze przy odpowiedziach to duży plus.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 10 grudnia 2019

Aplikacja bardzo przydatna, dostęp prosty, można uczyć się teorii poprzez pytania, symulacje egzaminu, super.

TEST KPP

Aplikacja zawiera dwa moduły: NAUKA I WYJAŚNIENIA oraz SYMULATOR EGZAMINU.

W module Nauka znajdziesz testy KPP z prawidłowymi odpowiedziami oraz wyjaśnieniami do prawidłowych odpowiedzi. W Symulatorze egzaminu odpowiadając na 30 losowo wybranych pytań zdasz próbny test KPP.

E-LEARNING KPP

Zdobądź kolejne certyfikaty, stopnie i kwalifikacje ratownicze.

Poszerz swoją wiedzę i uprawnienia o kursy z wąskich dyscyplin ratownictwa, bezpośrednio od najbardziej uznanych ekspertów.

Sam zdecyduj kiedy, gdzie i ile czasu poświęcisz na naukę.

RESCUENET.AI

Uzyskujesz dostęp do sieci ratowników oraz lokalizator defibrylatora AED znajdującego się najbliżej Twojej lokalizacji, z możliwością nawigacji do miejsca, w którym jest umieszczony.

Zarejestruj się jako ratownik publiczny i otrzymuj wezwania do pomocy, gdy ktoś w pobliżu będzie jej potrzebować.

BEZPŁATNA APLIKACJA

Pobierz

  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Kontakt
Szukaj