Dołącz do najlepszego zespołu ever!
Centrum Ratownictwa to nie tylko miejsce pracy - to jak rodzinne środowisko, w którym stawiamy na pozytywną atmosferę. Nie skupiamy się na korporacyjnych zasadach, ale zależy nam na tworzeniu zgranego zaufanego zespołu.
Szkolimy w całej Polsce
Formularz rekrutacyjny
Dlaczego warto do nas dołączyć?
Icon
Elastyczne rozliczenie
divider
Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy - od pierwszego dnia pracy możesz korzystać z umowy otwartej na dowolną ilość dni.
Icon
Dogodna lokalizacja
divider
Wybieraj lokalizację prowadzonych kursów, tak, aby było Ci wygodnie - cała Polska, czy jedno miasto? Wszystko zależy od Ciebie.
Icon
#najlepszaGRUPAever
divider
Naszą firmę tworzą ludzie i to oni są dla nas najważniejsi. Budowanie dobrego zespołu pełnego wsparcia i zrozumienia to nasz priorytet.
Icon
Sprzęt z górnej półki
divider
Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie Laerdal. Jeździmy nowymi, regularnie serwisowanymi samochodami.
Icon
Pomocne narzędzia
divider
Pracę ułatwiają nam odpowiednie narzędzia: aplikacje, kompendium wiedzy, prezentacje i filmy. Szukając najlepszych rozwiązań, konsultujemy się z Instruktorami.
Icon
Wsparcie w rozwoju
divider
Z chęcią pomożemy Ci w nauce i rozwijaniu swoich umiejętności. Dofinansujemy podniesienie kwalifikacji. U nas możesz awansować!
Icon
Najlepszy przełożony
divider
Możesz liczyć na zrozumienie i partnerskie relacje. Traktujemy cię jak tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
Icon
Komfortowe warunki
divider
Większość szkoleń prowadzimy w siedzibie klienta lub hotelu. W razie potrzeby zapewniamy ci nocleg i posiłki.
Ścieżka kariery
Wspieramy Twoją naukę i rozwój - pomagamy w studiowaniu, dofinansowujemy rozwój i podnoszenie kwalifikacji.
U nas każdy może awansować.
image
Instruktor
Potrafi samodzielnie poprowadzić każde zajęcia na kursie jedno- i dwu-
dniowy i/lub KPP.
image
Kierownik kursu
Potrafi opracować plan kursu KPP, przydzielić zadania Instruktorom, zadbać o nocleg i wyżywienie, zorganizować pozorantów.
image
Kierownik regionalny
Potrafi zorganizować
i przydzielać Instruktorów na szkolenia, delegować zadania kadrze instruktorskiej.
Kogo szukamy?

Zajęcia w ramach kursu KPP są prowadzone przez lekarza systemowego, pielęgniarkę systemową lub ratownika medycznego, posiadającego aktualną wiedzę i umiejętności z zakresu objętego programem kursu. Dodatkowo wymagane jest co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w udzielaniu świadczeń opieki zdrowotnej w jednostkach systemu, o których mowa w artykule 32 ust. 1 ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

W pierwszej kolejności poszukujemy profesjonalistów spełniających właśnie takie kryteria. Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia instruktorskiego, nie stanowi to problemu - zapewnimy Ci odpowiednie wsparcie praktyczne i merytoryczne, przygotowując Cię do prowadzenia zajęć.
Jeżeli nie masz pełnych kwalifikacji do prowadzenia kursu KPP, ale masz umiejętności i wiedzę umożliwiającą nauczanie pierwszej pomocy, również znajdziemy dla Ciebie odpowiednie miejsce.

Usztywnienie karku
Nasłuch Look at me
Look into my eyes W lesie
Nasze wpisy, które mogą cię zainteresować