Kurs "ratownika medycznego"

Sprawdź na czym polega nasz kurs i...

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

W REALU

Opis

Chcesz zostać RATOWNIKIEM, chcesz dostać do Policji lub Państwowej Straży Pożarnej i potrzebujesz dodatkowych punktów w rekrutacji, ZAPISZ się na Kurs KPP, czyli kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, po którym uzyskasz tytuł ratownika.

W rekrutacji do Policji i Państwowej Straży Pożarnej dodatkowe punkty są przyznawane za tytuł ratownika lub ratownika medycznego.

Jeśli jednak chcesz wykonywać zawód ratownika medycznego i pracować w PRM, to tytuł „ratownika medycznego” możesz uzyskać jedynie po ukończeniu odpowiedniego kierunku studiów na Uniwersytecie Medycznym.

Zakres

Ustawa z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym definiuje zarówno pojęcie "Ratownika medycznego", jak również „Ratownika”. Ratownik medyczny to zawód pozwalający na samodzielne lub na polecenie lekarza wykonywanie medycznych czynności ratunkowych, włącznie z podawaniem leków niezbędnych na danym poziomie działań ratowniczych. Najprościej tłumacząc ratownik medyczny to zawód, natomiast ratownik to uprawnienia wymagane m.in. od policjantów, strażaków, ratowników wodnych czy górskich.

Jeśli masz pytania, dzwoń 515 298 555. Postaramy się wszystko wyjaśnić :)

Zostań Ratownikiem KPP z Centrum Ratownictwa!

41 godzin zajęć praktycznych!
Realistyczne pozoracje!
Wysoka zdawalność!
Obejrzyj film i już dziś poczuj niepowtarzalną atmosferę naszych kursów!

  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Switch to English
Kontakt
Szukaj