EVENTY RATOWNICZE I INTEGRACYJNE: SAFETY DAY

Sprawdź na czym polega nasz kurs i...

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

W REALU

Opis

Spotkania firmowe są czasem, w którym zarówno pracownicy jak i kontrahenci chcą spędzić miłe chwile rozrywki i relaksu, zaś organizatorzy wywrzeć na zaproszonych gościach wrażenie, które na długo pozostanie w ich pamięci.

Miła atmosfera, atrakcyjne miejsce oraz wyśmienity poczęstunek to dziś podstawa każdego spotkania. Niestety to także zdecydowanie za mało by przykuć uwagę gości na kilka godzin, a w ich pamięci pozostawić niezatarte wspomnienie.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Centrum Ratownictwa przygotowało w swej ofercie kompletny cykl szkoleniowy z zakresu pierwszej pomocy wpisany merytorycznie w program emocjonującego meeting'u firmowego.

Dlaczego event ratowniczy?

 • Promocja swojej firmy poprzez promocję pierwszej pomocy
 • Możliwość sprawdzenia się w obliczu rożnych sytuacji zagrożenia
 • Duża dynamika wydarzeń
 • Bardzo duży nacisk na praktyczny aspekt pierwszej pomocy
 • Zakres

  Na początku spotkania wszyscy uczestnicy w pełnym zaskoczeniu stają się świadkami dramatycznego wypadku komunikacyjnego lub znajdują się w samym centrum ataku terrorystycznego.

  Pozorowane, bardzo realistyczne sytuacje pozwalają uczestnikom wejść w swoje role do takiego stopnia, że integracja odbywa się samoistnie.

  Pierwsza pomoc to praca zespołowa. Dobrze uszyty scenariusz odpowiadający potrzebom danej drużyny jest w stanie zrobić znacznie więcej niż nie jedna impreza integracyjna. Gwarantujemy, że każdy otrzyma wiedzę niezbędną do udzielenia pierwszej pomocy zarówno w pracy, jak i poza nią.

  Wypadki, złamania, żywioły, krew….. to wszystko co może Cię spotkać podczas wydarzeń tworzonych przez naszych najlepszych Instruktorów pierwszej pomocy! Gotowy na przygodę? Możesz wygrać życie!

  Cena

  Wszystkie wydarzenia są tworzone na zamówienie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować dokładne zagadnienia do potrzeb uczestników.

  Cena eventu oraz imprez integracyjnych Safety Day w zależności od programu ustalana jest każdorazowo z Zamawiającym.

  Skontaktuj się i omówimy szczegóły:

  Wojciech Urban - tel. 519 482 486 - e-mail: biuro@centrumratownictwa.com

  Zostań Ratownikiem KPP z Centrum Ratownictwa!

  Realistyczne pozoracje!
  Wysoka zdawalność!
  Obejrzyj film i już dziś poczuj niepowtarzalną atmosferę naszych kursów!

  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
  Switch to English
  Kontakt
  Szukaj