EVENTY RATOWNICZE I INTEGRACYJNE: SAFETY DAY

Sprawdź na czym polega nasz kurs i...

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

W REALU

Opis

Spotkania firmowe są czasem, w którym zarówno pracownicy jak i kontrahenci chcą spędzić miłe chwile rozrywki i relaksu, zaś organizatorzy wywrzeć na zaproszonych gościach wrażenie, które na długo pozostanie w ich pamięci. Miła atmosfera, atrakcyjne miejsce oraz wyśmienity poczęstunek to dziś podstawa każdego spotkania. Niestety to także zdecydowanie za mało by przykuć uwagę gości na kilka godzin, a w ich pamięci pozostawić niezatarte wspomnienie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Centrum Ratownictwa przygotowało w swej ofercie kompletny cykl szkoleniowy z zakresu pierwszej pomocy wpisany merytorycznie w program emocjonującego meeting'u firmowego. Celem niniejszego kursu odbywanego w formie atrakcyjnych ćwiczeń i seminariów jest zapoznanie uczestników z zasadami reagowania w obliczu zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego. Uczestnictwo w proponowanym przez nas kursie daje Państwa gościom szansę zmierzenia się z sytuacją realnego zagrożenia.

Główne cechy danego kursu:

 • Promocja swojej firmy poprzez promocję pierwszej pomocy
 • Daje możliwość stanąć uczestnikom w obliczu rożnych sytuacji zagrożenia
 • Duża dynamika wydarzeń
 • Bardzo duży nacisk na praktyczny aspekt pierwszej pomocy
 • Zakres

  Na początku spotkania wszyscy uczestnicy w pełnym zaskoczeniu stają się świadkami dramatycznego wypadku komunikacyjnego, lub znajdują się w samym centrum ataku terrorystycznego. Zadaniem tego etapu jest nie tylko wywołanie zapierającego dech w piersiach wrażenia, ale przede wszystkim stworzenie możliwości skonfrontowania umiejętności i zachowań każdego z uczestników w obliczu takiego zdarzenia, zanim na miejsce przybędą odpowiednie służby ratunkowe. Do realizacji pokazu ratownictwa wykorzystywane są środki pirotechniczne, materiały pozorujące rany i obrażenia pacjentów, a także wraki samochodów biorących udział w kolizjach - jednym słowem wszystko, co pozwoli w pełni wiarygodnie oddać dramatyzm i realizm sytuacji prawdziwego zagrożenia. Następnymi punktami spotkania mogą być pokazy multimedialne realizowane przez lekarzy, ratowników medycznych i specjalistów z zakresu medycyny ratunkowej, rekonstrukcje wypadków, a przede wszystkim ćwiczenia praktyczne prowadzone pod okiem ekspertów Centrum Ratownictwa.

  Cena

  Cena eventu oraz imprez integracyjnych Safety Day w zależności od programu ustalana jest każdorazowo z Zamawiającym i zaczyna się już od 7000 PLN.

  Zostań Ratownikiem KPP z Centrum Ratownictwa!

  41 godzin zajęć praktycznych!
  Realistyczne pozoracje!
  Wysoka zdawalność!
  Obejrzyj film i już dziś poczuj niepowtarzalną atmosferę naszych kursów!

  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
  Switch to English
  Kontakt
  Szukaj