Szukasz profesjonalnego kursu KPP?
Eventy ratownicze

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i pomóż im zyskać pewność w działaniu!

Zorganizujemy niezapomniane pokazy, warsztaty i zawody ratownicze. Skorzystaj z naszych usług i zapewnij swojej firmie kompleksowe wsparcie w obszarze ratownictwa i bezpieczeństwa.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze kursy dla Twojej firmy
Napisz lub zadzwoń (+48) 504 301 603
Kontakt zwrotny max 24 godziny
*w dni robocze
Pracownicy przygotowani do natychmiastowego i profesjonalnego przeprowadzenia akcji ratunkowej w obliczu prawdziwego zagrożenia
Odpowiedzialność zespołu za siebie nawzajem i większy komfort pracy. Wiem, że ktoś mi pomoże w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia!
Zwiększenie bezpieczeństwa w miejscu pracy poprzez praktyczną realizację wymogów BHP
Zwiększenie świadomości odnośnie zagrożeń oraz uważność na własne bezpieczeństwo
Pozapłacowy benefit dla pracowników: Umiejętność udzielenia pierwszej pomocy w pracy i w życiu prywatnym

Spotkania firmowe są czasem, w którym zarówno pracownicy jak i kontrahenci chcą spędzić miłe chwile rozrywki i relaksu, zaś organizatorzy wywrzeć na zaproszonych gościach wrażenie, które na długo pozostanie w ich pamięci. Miła atmosfera, atrakcyjne miejsce oraz wyśmienity poczęstunek to dziś podstawa każdego spotkania. Niestety to niekiedy za mało by przykuć uwagę gości na kilka godzin, a w ich pamięci pozostawić niezatarte wspomnienie.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Centrum Ratownictwa przygotowało w swej ofercie kompletny cykl szkoleniowy z zakresu pierwszej pomocy wpisany merytorycznie w program emocjonującego meetingu firmowego. Na początku spotkania wszyscy uczestnicy w pełnym zaskoczeniu stają się świadkami dramatycznego wypadku komunikacyjnego lub znajdują się w samym centrum ataku terrorystycznego. Pozorowane, bardzo realistyczne sytuacje pozwalają uczestnikom wejść w swoje role do takiego stopnia, że integracja odbywa się samoistnie.

Pierwsza pomoc to praca zespołowa. Dobrze uszyty scenariusz odpowiadający potrzebom danej drużyny jest w stanie zrobić znacznie więcej niż nie jedna impreza integracyjna. Gwarantujemy, że każdy otrzyma wiedzę niezbędną do udzielenia pierwszej pomocy zarówno w pracy, jak i poza nią.

Szkolenie BLS dla firm