Szkolenie z pierwszej pomocy w reagowaniu na zamachy z elementami TCCC

Sprawdź na czym polega nasz kurs i...

ZOSTAŃ SUPERBOHATEREM

W REALU

Opis

Warsztatowa forma szkolenia, bogata w praktyczne ćwiczenia oraz symulacje działania w środowisku zbliżonym do realnego pozwala na nabycie oraz utrwalenie wiedzy dotyczącej zasad postępowania w stanach nagłych spowodowanych zagrożeniami wojennymi i zamachami. Uczestnicy szkolenia otrzymują wiedzę na temat zasad udzielania pierwszej pomocy w warunkach taktycznych i praktycznie realizują przygotowane scenariusze reagowania na zagrożenia dla życia i zdrowia. Zajęcia prowadzi ratownik pola walki, który zdobył praktyczne doświadczenie w ramach służby w instytucjach bezpieczeństwa publicznego w kraju oraz podczas misji zagranicznych w Iraku i Afganistanie.

Szkolenie organizowane jest i realizowane przez naszego partnera - firmę Safety Project.

Zakres

Zakres kursu obejmuje udzielanie pierwszej pomocy w warunkach taktycznych – w tym wybrane elementy TCCC. W trakcie zajęć uczestnicy poznają specyfikę udzielania pomocy i ewakuacji pod ogniem (czerwonej taktyki) oraz zasady działania w strefie śmierci i strefie bezpiecznej. Zrealizują serię indywidualnych i grupowych ćwiczeń z zakresu tamowania masywnych krwotoków z wykorzystaniem stazy taktycznej oraz etatowych i improwizowanych środków do udzielania pomocy. Poznają specyfikę opatrywania ran postrzałowych, w tym ran klatki piersiowej. Wezmą udział w ćwiczeniach sprawdzających umiejętności ratowania życia w warunkach podwyższonego stresu.

Cena

Cena kursu wraz z certyfikatem wynosi 290 zł netto (cena z 23% VAT wynosi 357 zł brutto) i zawiera koszty pracy trenerów, sprzętu i materiałów dydaktycznych wykorzystywanych w trakcie szkolenia. Cena podana jest dla standardowych warunków realizacji szkolenia, bez kosztów ewentualnego dojazdu.

Zapisy na stronie Safety Project.

Zostań Ratownikiem KPP z Centrum Ratownictwa!

Realistyczne pozoracje!
Wysoka zdawalność!
Obejrzyj film i już dziś poczuj niepowtarzalną atmosferę naszych kursów!

  • Fundusze Europejskie - Inteligentny Rowój
  • Rzeczpospolita Polska
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Switch to English
Kontakt
Szukaj