Szukasz profesjonalnego kursu KPP?
Szkolenie z reagowania na zamachy z elementami TCCC

Centrum Ratownictwa to lider w szkoleniach pierwszej pomocy dla służb mundurowych. Zaufało nam już 5000 funkcjonariuszy Policji, Wojska, ABW oraz Straży Granicznej.

Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona wykwalifikowanych profesjonalistów!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze kursy dla Twojej firmy
Napisz lub zadzwoń (+48) 504 301 603
Kontakt zwrotny max 24 godziny
*w dni robocze
Umiejętność zapanowania nad stresem dzięki ćwiczeniom w realistycznych pozoracjach
Pewność swoich umiejętności podczas udziału w akcji ratowniczej
Zbudowanie solidnych podstaw pracy zespołowej poprzez udział pozoracjach wypadków
Dodatkowe punkty w rekrutacji za tytuł ratownika
Gotowość operacyjna do podjęcia działań w obliczu zagrożenia zdrowia i życia

Warsztatowa forma szkolenia, bogata w praktyczne ćwiczenia oraz symulacje działania w środowisku zbliżonym do realnego pozwala na nabycie oraz utrwalenie wiedzy dotyczącej zasad postępowania w stanach nagłych spowodowanych zagrożeniami wojennymi i zamachami. Zajęcia prowadzi ratownik pola walki, który zdobył praktyczne doświadczenie w ramach służby w instytucjach bezpieczeństwa publicznego w kraju oraz podczas misji zagranicznych w Iraku i Afganistanie.

Szkolenie organizowane jest i realizowane przez naszego partnera - firmę Safety Project.

Zakres kursu obejmuje udzielanie pierwszej pomocy w warunkach taktycznych – w tym wybrane elementy TCCC. W trakcie zajęć uczestnicy poznają specyfikę udzielania pomocy i ewakuacji pod ogniem (czerwonej taktyki) oraz zasady działania w strefie śmierci i strefie bezpiecznej. Zrealizują serię indywidualnych i grupowych ćwiczeń z zakresu tamowania masywnych krwotoków z wykorzystaniem stazy taktycznej oraz etatowych i improwizowanych środków do udzielania pomocy. Poznają specyfikę opatrywania ran postrzałowych, w tym ran klatki piersiowej. Wezmą udział w ćwiczeniach sprawdzających umiejętności ratowania życia w warunkach podwyższonego stresu.

Szkolenie BLS dla firm